Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O intalnire DC si in Timisoara!


Recommended Posts

Buna fetelor! As dori tare mult sa merg la Bucuresti sa ma intalnesc cu alti membri DC dar imi este imposibi.Cine sta in Timisoara sau prin apropiere :nu vreti sa ne intalnim? Ar fi un minunat prilej sa ne cunoastem,mai ales in preajma sarbatorilor de iarna. Poate vin si alti membri din strainatate in vizita la familile lor. Corina si[copil]Sara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oau, se lasa cu chef... super, dar noi nu putem sa tropaim caci stam deja de 3 luni la orizontala dupa cerclaj (deja cred ca e greu sa vad lumea altfel) si pana in februarie pana cand speram ca mai asteapta bb. (acuma avem 27 saptamani) mai avem un pic ! Distractie placuta fete frumoase si rontaiti ceva si pentru noi ! DARAEL [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
In mod sigur suntem mai multe, dar cred ca marea majoritate sunt un pic timideeeeee.... hi, hi, hi ! Oricum, nu fii dezamagita - subiectul fuge rapid de pe pagina 1, asa ca multe fete au "ratat" subiectul. Sarbatori Fericite tuturor ! DARAEL [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunteti toate noi pe aicea sau mi se pare! Eu sunt tot din Timisoara , si am avut noi timisorencele o intalnire in vara nu mai stiu exact data . Am fost destul de multe si ne-am intalnit in parcul copiilor!Acum fiind frig nu stiu unde se poate realiza! Asteptam propuneri!![dual] Sunt sigur mult mai multe timisorence pe aici , le puteti gasi si la 'banatence'in forumul prieteni dintotdeauna. Ione` www.saracut.go.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos din partea administratorilor ca au pus subiectul ca "sticky"... deja ma gandeam ca "o sa fuga" iar pe pagina doi sau trei ! Imi pare rau ca nu o sa ajung, dar astept descrierea evenimentului [bis]. DARAEL [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...