Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O intalnire DC si in Timisoara!


Recommended Posts

fetelor din Timisoara!!! Am citit in Agenda ca s-a deschis un magazin special pt. gravidute! cu haine pt. burtici si lenjerie pt gravidute, hainute de bebe si altele. Daca nu ati citit articolul va spun eu adresa magazinului: str. Marasesti nr.14. Este si un nr. de tel:0788330548 Haideti sa vedem ce e acolo!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce bine ca l-a facut sticky subiectul asta! Ionela sa sti ca eu sunt noua si nu am stiut ca va-ti mai intalnit. Hai,veniti cu propuneri...la kAPPA ,ce ziceti.Este la etaj un loc de joaca pt copii dar am vazut ca sunt cam putine scaune.Si in Terra este ceva de genul asta si au si o fata care sa aiba grija de copii Mai dativa si voi cu parerea. Corina si bb Sara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar place f.mult sa ne cunoastem, dar eu nasc peste doua zile !!! Va dati seama ce va fi pe capul meu intre Craciun si Anul Nou ! Oricum, astept cu nerabdare urmatoarea intilnire, cind o sa crestem si noi mai maricei putin si o sa putem iesi afara ... Intre timp, va doresc distractie placuta fetelor, si tineti-mi pumnii. Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Suntem mai multe din Tm, si noi suntem aici! Briana are 1 an si 6 luni. Dar noi am ratat intalnirea din august, era sa o ratam si pe asta, sper sa ne intalnim , in Kappa este bine, noi am fost acolosi la "chef" iar in 10 ainuarie mai mergem la unul. Pe curand si sa ne vedem cu bine! Gabi si Briana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vin la Timi saptamana viiotare dar nu stau prea mult, poate apuc o intalnire sau ceva, as fi curioasa! Trebuie sa-mi rezolv cu buletinul si pasaportul, sa-mi schimb numele pe ele, in orice caz, daca e "rost" de ceva, telefonul meu este 455979 pt. ca nu o sa am internet la fosta mea casuta! va pup fetelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...