Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce primesc copiii de Mos Nicolae?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am pregatit deja cizmulita pt. Vladut (1 an si 5 luni): o carticica cu maimute (cita [:D] ), bombonele sugus ( astea ii plac) ou kinder, omuleti de zapada din ciocolata alba si cateva fructe. Dupa mos niculaie o sa-mi insire mereu ghetele la usa sa caute bobo[:D] Mariana & Vladutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine de voi ca scapati oarecum usor cu dulciuri si fructe. Andrei deja i-a scris Mosului si vrea un tir mare pe care l-a vazut la Cora. Acum problema lui este ca nu stie cui sa-l ceara... lui Mos Nicolae sau Mos Craciun. Cu dulciurile mai nimeresc dar daca i-as pune fructe ar arunca cu ele dupa mine. Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mirelam
Ce bine de voi ca scapati oarecum usor cu dulciuri si fructe. Andrei deja i-a scris Mosului si vrea un tir mare pe care l-a vazut la Cora. Acum problema lui este ca nu stie cui sa-l ceara... lui Mos Nicolae sau Mos Craciun. Cu dulciurile mai nimeresc dar daca i-as pune fructe ar arunca cu ele dupa mine. Mirela, mamica lui Andrei (5 ani si 8 luni)
[:D][:D][:D] Nici Alex al meu nu mananca fructe, dar nici dulciuri!!! Asa ca noi chiar suntem in dificultate cu Mosul asta. Jucarii...nici nu stiu ce sa-i mai iau! Vrea tren, si are nu stiu cate feluri de trenuri![bang] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...