Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce primesc copiii de Mos Nicolae?


Recommended Posts

Irinuca o sa primeasca o carticica personalizata (foarte haioasa, cu numele ei tiparit si personaje cu numele prietenilor ei, educatoarea de la gradi, etc. - am gasit pe un site oferta asta - sper sa ne livreze carticica la timp) si dulciuri ca ii plac mult (desi eu nu prea ii dau de obicei). Jucarii si hainute la Craciun. Pupici, Silvia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Catalina (1.9 luni)nu stie ce sant alea bomboane.Dulce nu a mancat decat biscuiti si checulete(facute in casa)fara cacao si fara prea mult zahar.Si nici nu ma grabesc sa-i dau sa manance bomboane si ciocolati...Asa ca Mosul Neculai ii va aduce niste forme de imbinat si cuburi de carton cu care poti forma imagini din povesti. Carticele nu cred ca o sa mai primeasca deoarece a primit recent si inca mai are ce mazgali. Problema mea e cu celalalt Mos.Nu mai gasesc in magazinele din Iasi niste jucarii cu care un copil de aproape doi ani sa se poata juca,sa faca ceva cu ele...Ceva idei? Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Justin nu prea se omoara cu dulciurile ( ii place sa ofere copiilor din parc,decit sa manince acasa)deci varianta unui mos rezonabil la noi cade....Si cum am vizitat un salon al jucariilor noi scoase ptr mos Craciun, nici nu se pune problema de o carticica sau un desen animat.Am avut noroc ptr ca am gasit la un magazin in promotie, un circuit cu trei lupinguri, care in mod sigur ii va face mare placere.Pentru celalat mos, care nu intirzie .....mai vedem.Sper sa ii faca placere ptr ca a fost un adevarat circ cu acest cadou, in sensul ca l_am reperat, dupa care am rugat o vecina sa il cumpere si de atunci a ramas la ea;va trebui sa ma duc in seara asta, dupa ce imi adoarme omuletul si sa-l aduc pe furis.Desi are 6 ani, inca mai crede si nu vreau sa ii stric bucuria asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristi are aproape 1 an (pe 16! [:D]) si a primit in ghetute: un ursulet bleu din plus, un delfin (jucarie pt. baie) care da din coada, se deplaseaza in apa si scoate bule pe gura (a fost foarte incantat la baita!), o bluzita draguta cu maneci lungi si i-am facut, pentru prima data, prajiturica cu mere din care a mancat la masa de seara (cu iaurt). De alte dulciuri nici nu poate fi vorba deocamdata, iar biscuitii sunt la ordinea zilei, asa ca trebuia ceva mai special. [;)] Bineinteles ca nu realizeaza ce se intampla, n-a fost vorba de bucuria si emotia descoperirii, dar ce conteaza? Vine si asta...Bine ca ii plac! Urmeaza ziua lui si Mosu'! Cred ca de Craciun va fi foarte incantat de brad. De-abia astept sa-i vad reactia! [pegeam] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...