Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou de Craciun pentru sot


Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu de curand i-am cumparat, asa fara nici o ocazie, un portofel de piele de care avea mare nevoie. E o idee pentru voi. De cumparat ii voi cumpara o umbrela barbateasca, la fel de utila ca si portofelul. Restul bugetului va fi pus la saltea pentru bb care va veni in februarie [:D]! Adriana[gravi]in 30 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Luminita, Intrebarea este dificila, printre altele pentru ca tine si de buget. Tu cat poti cheltui anul asta, ca sa putem sa iti dam idei utile? Asa, doar dc. spunem noi ce am luat sau ce vom lua, poate sa nu se potriveasca cu ceea ce vrei tu. De regula eu ii cumpar sotului meu imbracaminte, cate un pulover frumos de multe ori si e mereu nevoie ca le strica in fiecare an, altadata parfum pentru ca tare ii mai plac astea, deodorant nu'sh de care, ceas, aparat de ras din ala electric, apoi urmeaza multe dulciuri care sa arate cat mai bine (poate chiar mai imp. decat gustul :)), sampanie, ma rog d'astea, care vin pe langa "cadoul principal". Anul asta a fost diferit, i-am luat un laptop, pentru ca a inceput sa aiba mare nevoie si va avea tot anul urmator dupa cat se pare. Oricum trebuia luat. Voi adauga dulciurile si bauturica. Numai bine si la cat mai multe cadouri frumoase. Lia ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxij
Draga Luminita, Intrebarea este dificila, printre altele pentru ca tine si de buget. Tu cat poti cheltui anul asta, ca sa putem sa iti dam idei utile? Asa, doar dc. spunem noi ce am luat sau ce vom lua, poate sa nu se potriveasca cu ceea ce vrei tu. De regula eu ii cumpar sotului meu imbracaminte, cate un pulover frumos de multe ori si e mereu nevoie ca le strica in fiecare an, altadata parfum pentru ca tare ii mai plac astea, deodorant nu'sh de care, ceas, aparat de ras din ala electric, apoi urmeaza multe dulciuri care sa arate cat mai bine (poate chiar mai imp. decat gustul :)), sampanie, ma rog d'astea, care vin pe langa "cadoul principal". Anul asta a fost diferit, i-am luat un laptop, pentru ca a inceput sa aiba mare nevoie si va avea tot anul urmator dupa cat se pare. Oricum trebuia luat. Voi adauga dulciurile si bauturica. Numai bine si la cat mai multe cadouri frumoase. Lia ruxij
Draga mea stii vorba aceea: "Si frumos si ieftin". Nu am bugetul foarte mare pentru ca urmeaza sa plec in Elvetia la sotul meu si costa drumul o gramada de bani. In functie de momentul in care voi primi viza voi alege si cadoul pentru el. V-am intrebat pe voi ca sa vad ce cumparati si sa fac alegerea cea mai buna pentru sotul meu. Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de cand sunt maritata sunt mereu in dilema[bang]pt ca este nascut pe 1 ianuarie!!.....anul trecut am scapat ca abia nascusem de o luna si n.am putut sa ies din casa,acum doi ani i.am luat de Craciun o rama de fotografii foarte frumoasa si o pereche de chiloti cu ata in fund[zz],un fular frumos si o sampanie..parca atat..si cu un an inainte eram la departare de mii de km.. dar anul asta...nu stiu ce sa fac. si ar trebui sa.i iau doua daruri??? http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...