Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou de Craciun pentru sot


Recommended Posts

Aoleu mai fetelor,da ce sa zic eu?Ca al meu nu poarta ceas,nici camasi si nici pulovere.Are parfumuri vreo trei,si nu le foloseste.Breloc pentru cheile de la masina? Nu-l intereseaza prea tare,casetofon in masina avem, eventual alta masina???? Grea dilema si zau ca habar n-am ce sa-i iau!!!! Ajutoooooooooor!!!!! Corina si Anna nazdravana Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu i-am luat anul asta un DVD, da' cred ca l-am luat mai mult pt mine[:D] ca eu sunt aia care petrece mai mult timp la TV. I-am mai luat o pereche de cizme ca-i trebuiau pt temperaturi foarte scazute si mai vreau sa-i fac ceva confectionat de mine care sa-l implice si pe bebe. E ceva din gyps in care o sa-i imprim o manuta si un piciorus al lui bebe si o sa scriu ceva sub. E in forma de inimioara si cred ca-i va placea lui tati. Haine , parfumuri, nu-i mai iau pt ca are si nu le poarta. Parfum pune o data in Paste iar haine are cateva pe care le poarta si restul sunt neincepute. Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamica dulce, sotului tau poti sa ii iei doua cadouri, dar ca sa se diferentieze intre ele si sa se bucure de fiecare in alt fel, precum si ca sa nu faci o gaura prea mare in buget, ai putea sa ii iei un cadou mai consistent (haine/electronice/...) si unul simbolic (ceva facut de mana ta/ o rama frumoasa cu o poza cu voi doi si bebe/ o jucarie care sa intruchipeze un obiect pe care el il foloseste mult). Eu i-am luat prietenului meu un ceas desteptator cu radio, de curand a trebuit sa-l arunce pe cel pe care il avea si m-am gandit ca numai bine o sa-i prinda. Iar tatalui meu i-am luat un PDA (personal desk assistant), am investit mai mult decat de obicei, dar m-am gandit ca o sa se bucure foarte tare si o sa ii fie de folos. Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate o sa vi se para pragmatic mesajul meu insa in caz de dilema si daca chiar nu stiti ce sa luati, eu as opta pentru certificatele-cadou. De exemplu sotul meu este pescar si intodeauna are nevoie de "ceva mic" de la magazinul specializat in asa ceva. Insa cum eu nu as sti ce sa-i iau exact, ii ofer un certificat cadou de o anumita valoare de acolo si astfel isi poate lua el linistit ceea ce-si doreste. Asta se aplica peste tot va dati seama ! Insa cu certificatul se pot oferi si dulciuri sau ceva simbolic facut de noi, sau chiar...o cina speciala pentru cel iubit ! Succes ! Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa-i iau un DVD cu formatia preferata, Iron Maiden. L-am auzit de curand spunand (si ii straluceau ochii!!!) ca si-ar dori unul. O sa mai pun pe langa DVD ceva maruntis, dar nu stiu inca ce... De mos Nicolae i-am dat un paharel din cele cu desene si inscriptii haioase, o carticica mica si tare draguta cu "quotations for someone special" si o cutie cu bomboane cu whiskey. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...