Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou de Craciun pentru sot


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mamica dulce
de cand sunt maritata sunt mereu in dilema[bang]pt ca este nascut pe 1 ianuarie!!.....anul trecut am scapat ca abia nascusem de o luna si n.am putut sa ies din casa,acum doi ani i.am luat de Craciun o rama de fotografii foarte frumoasa si o pereche de chiloti cu ata in fund[zz],un fular frumos si o sampanie..parca atat..si cu un an inainte eram la departare de mii de km.. dar anul asta...nu stiu ce sa fac. si ar trebui sa.i iau doua daruri???
Ei, ziua lui BB este pe 16 decembrie, asa ca am mos Nicolae, ziua lui de nastere si Craciunul, si in plus il cheama si Cristian asa ca este si ziua lui de nume!!! RUINA! [:D] Bineinteles cadouri diferite pentru fiecare ocazie, doar toti avem parte de asta, nu? Ce sa faci daca la unii "zilele" sunt cam inghesuite... Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by she_wolf
Eu o sa-i iau un DVD cu formatia preferata, Iron Maiden. L-am auzit de curand spunand (si ii straluceau ochii!!!) ca si-ar dori unul. O sa mai pun pe langa DVD ceva maruntis, dar nu stiu inca ce... De mos Nicolae i-am dat un paharel din cele cu desene si inscriptii haioase, o carticica mica si tare draguta cu "quotations for someone special" si o cutie cu bomboane cu whiskey. Claudia
E formatia preferata si a sotului meu. In vara in care ne-am cunoscut am fost la mare cu o tipa careia ii placea muzica de genul asta si mi-am zis ca e nebuna. Am mers la niste prieteni si le povesteam cum a fost la mare si tipul(adica sotul meu - ca atunci nu eram nici macar prieteni, de fapt nu prea am fost prieteni am fost direct casatoriti, prieteni doar 10 zile) tacea malc, nu zicea nimic. Si dupa ce ne-am mutat impreuna zice:"Hai sa-ti pun muzica care-mi place mie" Eu:"Hai" Si-mi pune IRON MAIDEN. Zic:"O, nu..." Iar acum sunt indragostita de Iron Maiden. Ca sa vezi ce-nseamna educatia... Nicoleta, mamica lui Andrei http://community.webshots.com/user/nicoletutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ungureaa De exemplu sotul meu este pescar si intodeauna are nevoie de "ceva mic" de la magazinul specializat in asa ceva. Insa cum eu nu as sti ce sa-i iau exact, ii ofer un certificat cadou de o anumita valoare de acolo si astfel isi poate lua el linistit ceea ce-si doreste. Asta se aplica peste tot va dati seama ! Succes ! Adina si [copil] Gabriel
Asa si omu' meu, mare pescar. Am sa-i cumpar ceva legat de aceasta mare pasiune a lui. Nina & [copil] Nina-Cristina (1 an si 10 luni) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu rideti de mine dar eu am sa ii fac un cadou ...mi frumos asa ca pentru el.Am sa ii pun o lista frumusica si mitica [s-o crede-ti voi ca e mititica]cu ce trebuie ''modelat''la al meu iubit sot.Este ca e un cadou frumos?Dar si sotul meu e frumos tare...[:D][:D][:D]PPace voua.Semnat mamica Daniela si minunea ei Dania[MIELITA]. Sa fiti iubiti !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nick51 E formatia preferata si a sotului meu. In vara in care ne-am cunoscut am fost la mare cu o tipa careia ii placea muzica de genul asta si mi-am zis ca e nebuna. Am mers la niste prieteni si le povesteam cum a fost la mare si tipul(adica sotul meu - ca atunci nu eram nici macar prieteni, de fapt nu prea am fost prieteni am fost direct casatoriti, prieteni doar 10 zile) tacea malc, nu zicea nimic. Si dupa ce ne-am mutat impreuna zice:"Hai sa-ti pun muzica care-mi place mie" Eu:"Hai" Si-mi pune IRON MAIDEN. Zic:"O, nu..." Iar acum sunt indragostita de Iron Maiden. Ca sa vezi ce-nseamna educatia... Nicoleta, mamica lui Andrei http://community.webshots.com/user/nicoletutza
Adevarul este ca sunt faini, imi plac si mie! [pk] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...