Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde faceti Revelionul?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dupa un an atat de agitat...vreau un Revelion linistit. Ne gandeam undeva la munte...dar mi-e groaza de drumul pana acolo...si cat de frumos va fi. Si dupa aceea acasa, la munca:((. Ce imi doresc (desi nu cred ca se va implini) ar fi sa il facem acasa. Numai noi doi, sampanie, mancare buna, muzica buna...Sa ne rasfatam un pic. Dar cine stie...pana atunci mai e. Si totul se poate schimba in ultima clipa. oricum sper ca o sa fie frumos. Distractie placuta tuturor! LA MULTI ANI ANDREELOR SI ANDREILOR!!! Petrecere frumoasa duminica[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Andreuta
Dupa un an atat de agitat...vreau un Revelion linistit. Ne gandeam undeva la munte...dar mi-e groaza de drumul pana acolo...si cat de frumos va fi. Si dupa aceea acasa, la munca:((. Ce imi doresc (desi nu cred ca se va implini) ar fi sa il facem acasa. Numai noi doi, sampanie, mancare buna, muzica buna...Sa ne rasfatam un pic. Dar cine stie...pana atunci mai e. Si totul se poate schimba in ultima clipa. oricum sper ca o sa fie frumos. Distractie placuta tuturor! LA MULTI ANI ANDREELOR SI ANDREILOR!!! Petrecere frumoasa duminica[cheers]
La Multi Ani si tie! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa atitzia ani(prea multzi parca),in sfirshit v-oi ajunge sa petrec Craciunul shi Revelionul,ACASA [RO] !!!Sint convinsa ca va fi minunat!Alaturi de parintzi,bunica,sotz shi mult iubita comoara Naomi,fratzi shi surori,nepoate shi cumnatzi shi nelipsitul caniche(zbanghiul familiei).Unde poate fi mai frumos decit acasa? [cheers] [pegeam] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, nu ne-am gindit prea mult la asta. Offf, daca tot a venit vorba, mi-au venit in minte imagini de la Revelioanele trecute, facute in tara... doamne, ce chefuri si ce frumoase au fost! Si prietenii si muntii... Ma opresc, ca ma apuca jalea! Are dreptate Edy, ca acasa nu poate fi nicaieri! Chiar, fetelor din Montreal, voi unde faceti Revelionul! Mai ales mamicile si burticile... Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...