Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde faceti Revelionul?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi vom face Craciunul si Revelionul in Olanda , impreuna cu parintii mei, sora mea si cumnatul, si rubedeniile din partea cumnatului. Speram sa iasa ceva frumos, oricum oamenii dragi noua vor fi acolo. Va doresc la toti sa aveti parte de sarbatori frumoase si linistite alaturi de cei pe care ii iubiti! Katink
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca-l vom petrece in Japonia, va fi unul tipic japonez. Chiar azi am ales varful de munte de pe care vom admira rasaritul de soare din 1 ianuarie, alaturi de multi alti japonezi. De asemenea ne-am hotarat si la ce templu ne vom afla la ora 12 noaptea, sa auzim traditionalele 108 de sunete de clopot (echivalente cu numarul diavolilor in traditia japoneza) Din 3 revelioane sarbatorite in Japonia, 2 le-am sarbatorit in acest fel si mi-a placut mai mult decat cel sarbatorit in mod "european". Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi vom petrece primul revelion cu printesa noastra acasa,pentru ca e foarte mica si galagioasa ca sa iesim undeva cu ea. plus ca va fi exact perioada cea mai critica de colici(poate totusi vom scapa fara). Nelia..daca vrei sa petreci intre romani intereseaza-te ca organizeaza biserica revelionul... Ce-as fi mers si eu acasa de sarbatori....dar vom merge de Pasti si vom sta cel putin 2 luni..de-abia astept..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu stiu unde voi face Revelionul. Sotul meu e plecat in Elvetia iar eu nu stiu daca voi primi viza ca sa fiu acolo cu el. Mi-as dori tare mult sa fim impreuna pentru ca este primul Revelion ca "proaspat insuratei" . Sper ca anul viitor sa il petrecem si noi cu un [copil] Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...