Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde faceti Revelionul?


Recommended Posts

Noi vom petrece revelionul la niste prieteni care au un baietel de 3 ani.Tinand cont ca in martie vom deveni parinti, deja ne-am orientat catre prieteni care sunt si ei parinti,asa ne vom intelege reciproc in anumite privinte legate de copii.Cei care nu au bebei considera ca este monotona viata fara discoteci,nopti pierdute,betii s.a.m.d. Distractie placuta!...si un an nou plin de impliniri! Simoneta 27s [gravi]si bebe din burtica 25s[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi anul asta ne-am hotarat sa parasim meleagurile romanesti si alaturi de inca o famile vom petrece pe malul lacului Bodensee.vom fi inconjurati de mai multi romani si desi ne vom afla printre nemti acest reveliona va fi in stil romanesc, cu formatii romanesti.Eu sper ca va fi super, sa fie ceva de neuitat. Petrecere frumoasa oriunde v-ati afla. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In general revelioanele din ultimii ani le-am facut fie acasa (in sensul de in casa)pentru ca fetita mea era prea mica, fie (pentru simplul motiv ca mereu am lucrat de revelion si nu ne-am permis sa ne deplasam) altundeva in Bucuresti, cu citiva prieteni. Anul asta (pentru ca am avut noroc si nu voi lucra si pe 31) vom merge insa la Bran cu un grup mic dar inimos de prieteni unde vom sta 4 zile. Ne incarcam bateriile pentru ca la anul vine bebe mic si atunci vom sta din nou acasa (in sensul de in casa...) Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by biankita
lulu, se pare ca de la 15 decembrie nu va mai fii nevoie de viza pentru Elvetzia Noi schimbam anul in Praga! biankita
Asa stiam si eu, dar nu se mai aude nimic. La politia din Elvetia nu se stie nimic inca, iar pana nu primeste sotul meu permisul de sedere nu pot pleca nici eu. Asa ca....... Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu75
Eu inca nu stiu unde voi face Revelionul. Sotul meu e plecat in Elvetia iar eu nu stiu daca voi primi viza ca sa fiu acolo cu el. Mi-as dori tare mult sa fim impreuna pentru ca este primul Revelion ca "proaspat insuratei" . Sper ca anul viitor sa il petrecem si noi cu un [copil] Luminita
Luminitzo de ce nu-ti face soacra ta o chemare si mergi acolo (aici [;)]) ca si turist .... macar esti impreuna cu sotul tau de revelion... (asta in cazul in care el nu vine in tara romaneasca...) Eu pana mi-am primit actele de sedere am petrecut sarbatorile aici (in Elvetia) ca si turist. Macar am fost impreuna cu sotul.[pathot] ~~Sarbatori Fericite! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...