Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde faceti Revelionul?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi il facem la un restaurant grecesc impreuna cu multi alti romini.Anul trecut l-am facut la munte unde am inchiriat o vila super,linga lac.La 12 noaptea am aprins artificii ,am iesit cu sampania si am chiuit.Cornelia,iti pot da info daca vrei sa vii si tu cu noi. Dana si gemenii http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Dana, mi-ar face mare placere, numai ca noi vom fi intr-o mare gaura financiara, poate cea mai mare din tot anul si asta pentru ca nici Octav, nici eu nu vom lua bani pentru perioada de vacanta. Dar m-ar interesa unde este, cit costa, daca mai sint copilasi ca Agata (21/2 ani), ca poate cine stie, chiar venim, daca e ceva rezonabil. Astept informatii, cind ai timp. Si cu biserica, hora si pantofii rupti cum e, Dandanescu, ca poate macar acolo putem merge. Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Of, din pacate acasa. Planul initial era sa facem asa un mic circuit prin Budapesta si 4 zile la Viena, dar am avut probleme cu sarcina si am anulat rezervarile. Acum ma simt bine dar poate e mai bine asa. Nu stiu daca as fi rezistat unui drum atat de lung cu masina, iarna. In concluzie il organizam la noi acasa cu [grup] de prieteni. Ieri am inceput sa decorez casa cu inimioare, stelute, beteala, clopotei si luminite toate rosii. Am pus chiar si pe usa, coronita de brad cu beteala argintie. Bradul il fac sapt. viitoare. Cu albastru si argintiu sau auriu. Inca nu m-am hotarat. Oricum anul trecut am scos bradul prin februarie din lipsa de timp. [cheers] [pegeam] [gravi] Dienutza si [si-eu] de 15 saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...