Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ACASA de Craciun!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[si-eu] Shi noi,shi noi plecam ACASA [RO] unde v-om sarbatori Craciunul [pegeam] ,Revelionul,botezul lui tero-chan shi ruperea turtei.O luna jumate o tzinem numai intr-o veselie ! [bis] De saptamina viitoare,incepem distractziaaa !!! [disco] [cheers] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, sarbatori frumoase si numai fericire!!! Craciunul e sarbatoarea care-mi face un dor nespus de romania. Cat mi-e de dor de vocile copiilor colinzand pe la ferestre, cat mi-e de dor de mirosul de colaci copti si de cozonac, cat mi-e de dor de ... de tot! Savureaza si gandeste-te si la noi, ceilalti...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi plecam acasa. De fapt, cu exceptia primului an in Canada, cand venisem de doar 3 luni, am fost mereu acasa de Craciun si Anul Nou. E atat de diferita atmosfera acolo...simti ca e sarbatoare cu adevarat nu doar cateva zile libere de la serviciu (care oricum aici sunt mult mai putine). La anul in schimb probabil vom fi si noi in categoria celor ce suspina dupa sarbatorile acasa, caci bebe va fi mic si nu vrem sa ne asumam riscul unui drum asa lung iarna. [pegeam] Irina si bebe(ii?) din burtica saptamana 14 (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aproape va invidiez pe cele care plecti de sarbatori ACASA! Si pentru ca ve-ti auzi colinde, si ve-ti impodobi bradul cu familiile si ca bunatatile de pe masa de Creciun vor avea al gust , adica gustul inconfundabil de acasa! Dar va doresc sarbatori fericite si sa petreceti cu bine! LA fel tuturor prietenilor virtuali de pe acest forum, va doresc CRACIUN FEICIT[pegeam]si sa aveti parte de niste sarbatori de vis![*][*][*][*][*] La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q]este cel de-al cincilea craciun pe care-l fac departe de casa si de zapada si de colinde si de gutuile lu maicamea si de pomana porcului si de toti cei dragi mie ,uneori ma gindesc ca m-am schimbat si ca mi-a impietrit inima dar cind ma asez la masa insa in seara de craciun simt un gol imens in suflet si nu pot sa ma abtin sa nu oftez ,ferice de voi cei care aveti posibilitatea sa va intoarceti acasa fie si numai de craciun,sa fiti iubiti ,fericiti si sa va intoarceti sa ne povestiti sarbatorile de acasa,va asteptam cu drag,[flo][flo][flo][pegeam] Aura&Luca,20 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...