Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu bebe pe munte?


Mica

Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Super ! Straja e o statiune extraordinara si sunt convins ca si Daniel o sa se bucure de zapada... Iar despre griji ? De ce sa le aveti ? Straja nu este la capatul pamantului si, pe cuvant de pionier, si acolo s-au nascut copii si au crescut mari si voinici !!! Hi, hi, hi !!! Cu un pic de grija - adica masurile elementare pe care le luati la asemenea varste ORIUNDE ATI FI, o sa aveti parte de un concediu extra !!! [bis] Distractie placuta ! DARAEL & BB (saptamana 28) “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu te-as sfatui sa mergi ca micu' la Straja...Doamne fereste sa ninga si sa prindeti o furtuna de zapada ca nu mai ai cu ce urca...si atunci sa te vad cum te descurci[bang]... Eu una nu m-as incumeta... Tocmai de treaba asta vorbeam cu sotul meu pentru anul viitor pentru ca acum sunt [gravi] si abia ma misc...dar anul viitor il lasam cu ai mei si mergem la ski...boala mea... Mergeti singuri, parerea mea... e frumos la Straja, foarte frumos!!!! Pupici!!!!!!!!!!![pup] CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e prea mare tevatura pentru un bb. Sa-i schimbi dintr-o data totul... pentru voi o sa fie super dar el nu vede asta ca vacanta ci o modificare in ce stia el. Eu nu as pleca. Dar poate poti sa-l lasi la cineva din familie care se poate ocupa de el. Si apoi nu stiu ce plimbare o sa fie aia cu catelul si purcelul dupa tine, daca se simte bine bb, daca... daca... Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri! Pana la urma ne-am hotarat sa nu mai mergem. Intr-adevar bb este prea mic si cine stie...si acolo chiar ca numai medic pediatru nu gasesti. La anul....As putea sa il las la bunici, dar parca nu chia acum, sa mai creasca putin. Sarbatori fericite la mamici si bebei! http://community.webshots.com/user/maridaniel Mary
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...