Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sa mai fac bani....inchiriez ap.de Craciun


Recommended Posts

Ideea i-a venit sotului meu. Sa stam la parintii mei de Craciu (de Revelion ne vin prietenii), si sa inchiriem apartamentul de doua camere. Ma simt cam aiurea sa las niste straini in casa mea pentru cateva zile. M-am hotarat in final, dar, doar cu conditia sa gasim pe cineva de incredere sau in cel mai bun caz chiar pe cineva cunoscut. Sa speram insa si ca va ninge la Vatra Dornei de sarbatori. Ok, acum va intreb si pe voi......: va intereseaza un loc de cazare la munte de Craciun? Detalii trimit doar pe PR. Pupici de la Camelia si bb Rares http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nu te-as sfatui sa inchiriezi casa in care stai. Cat poti sa castigi cu asta asa incat sa doarma cineva in patul tau, sa-ti foloseasca asternuturile, si sa mai tii cont ca oamenii care au ganduri pasnice stau acasa la ei, in deplasare doar se distreaza nu le pasa ca o sa strice ceva. Si sa nu mergi pe ideea ca ca o sa-i tragi la socoteala ca nu ai pe cine.[alcool] Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...