Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[bascket]Parinte...am pacatuit... -Zi-mi, fiule! -Am fost la o petrecere...si acolo am intalnit o tanara....si o voce imi zicea "Fa-o!..Uite cum arata!"...iar alta voce imi zicea "Ai copii si nevasta acasa....nu o face!" -Si ce ai facut, fiule? -Pai...n-am facut-o...dar am pacatuit cu gandul.... -Fiule...trebuie sa te duci acasa....si timp de o saptamana sa bei cate 3 galeti de apa pe zi. -De ce trei galeti, parinte? -Pentru ca asa bea un bou! [consti]Un tip intra intr-o farmacie. Multa lume, inghesuiala. - Nu va suparati, va rog sa ma lasati sa intru in fata ca am pe cineva la pat. Oamenii cumsecade ii fac loc si ajunge la ghiseu. Tipul se apleaca la ghiseu si spune: - Vreau si io 3 prezervative _________________ [haibat]La Sidex, suna telefonul: -Alo, sectia tevi? -Da! -Maricica de la turnatorie, ce interior are? -Un tol jumate. _________________ [hippi]se intilnesc doi prieteni...unul dintre ei cam amarit: - ce ai patit, de ce sti suparat? -eeee, uite, sunt casatorit de jumate de an si nevasta-mea tot nu vrea sa faca sex oral. -stai putin ca asa am patit si eu dar am rezolvat rapid problema. -cum, spune-mi te rog si mie... -pai ia du-te tu la un magazin si cumpara o cutie cu finneti...te duci dupa aceea acasa si iti ungi penisul cu ea...cind vine sotia acasa , stai sa vezi cum o sa se rezolve problema ta. .................. se intilnesc prietenii nostri a doua zi: -ei, cum a fost...te vad tot suparat... -nu a mers. -dar ai facut ce ti-am spus eu? -daaaa, am fost la un magazin , am luat finneti, m-am dus acasa, m-am dezbracat, mi-am uns penisul cu finneti si m-am asezat comod in pat...la un moment dat a aparut si sotia mea -ee, si nu a vrut sa faca sex oral? -da' ce, crezi ca a mai avut loc de copii? _________________ [berica] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...