Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[mariaj]se face un reportaj despre talibani,iar reporterul intreba un taliban in varsta ce momente vesele isi aduce aminte din viatza lui... - odata capra unui vecin s-a ratacit in munti,am plecat cu totzii,am gasit-o ,am facut sex cu ea ne-am intors in sat,am baut votca,am dansat,am ras.... -si alt moment vesel? -altadata sotzia unui vecin s-a ratacit in muntzi,am plecat cu totzii,am gasit-o,am facut sex cu ea,ne-am intors in sat, am baut votca,am dansat am ras... -dar un moment trist din viatza d-voastra va amintitzi?intreaba reporterul -Da ,odata m-am ratacit si eu in muntziiiiiii........ [neand] ce ti-e si cu tehnologia asta noua zice un italian din compartiment.Am vazut un documentar italian pe discovery unde arata ca la 7 dimineatza intra cireada de vite pe poarta abatorului si la 7 seara ieseau pe poarta containerele cu conserve.... ehee zice altul asiatic din compartiment,in Japonia la 6 dimineatza intra vagoane cu nisip pe poarta iar la ora 13 ies vagoane cu microprocesoare de siliciu... da se baga si romanu .....statzi sa vedeti la noi tehnologie....uite in orasul nostru cam pe la ora 9 au incepe sa se toarne fundatzia la fabrica de bere si spirt iar pe la 10 toti muncitorii erau betzi morti! pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...