Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ROG MODERATORUL SA INTERVINA!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cred ca Dodo are dreptate. Din pacate insa cam ca peste tot in lume, "dreptatea" e a celor cu bani sau care detin ceva ce altul foloseste. Ar fi mai multe de spus, dar nu are rost. Dodo, las-o asa cum a cazut. In final, fiecare crede ce vrea si asta e. Si nu cred ca ai tu puterea sa schimbi cu toate ca ai dreptate. Nu stiu unde traiesti, insa abordari duale vei gasi cam peste tot. Invata sa ignori. Numai bine, Armand http://community.webshots.com/user/armandcp
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Personal cred ca trebuie sa facem o diferenta intre un banc si un atac la persoana. In cazul de fata avem de a face cu un banc! Nu cred ca autorul a pus aceasta gluma pe site in mod expres pentru a ataca anumite persoane! Mai mult, in bancul respectiv nu cred ca s-a facut un atac direct la musulmani ci la talibani (dar aici poate gresesc ca nu am citit toate bancurile)! Este ca si cum eu as concluziona ca un banc cu moldoveni este un atac la ortodoxism! Si cred ca acum acest subiect poate fi inchis. Fiecare si-a spus punctul de vedere si a avut de mai multe ori dreptul la replica. Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...