Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

iubesc mult copii,chiar ami doresc


Recommended Posts

Buna! Daca nu ai acceptul parintilor(a amandorura indiferent de conditiile in care traiesc ei),nu iti vor da copilul nici in plasament macar.De unde stiu?Pentru ca am trecut exact prin asta. Am crescut copilul ala absolut de cand s-a nascut iar cand am incercat sa-i ofer si ceva legal,pentru ca nu am avut acordul imbecilului care a creat-o,am pierdut-o.Dupa 3 ani in care parintii nu s-au sichisit de ea... Nu vreau sa te dezamagesc dar....Nici sa-ti faci iluzii cum mi-am facut eu... Nu conteaza ca iubesti copilul ala si ca ti-ai da viata pentru el,nu conteaza ce conditii ii oferi(cei care au venit de la Protectia Copilului in control la noi sa ne verifice au spus ca si-ar dori sa gaseasca in toate casele conditii macar poe jumatate din ce au gasit la noi),nu conteaza daca esti casatorit sau nu legal(noi am facut-o tocmai pentru ea),nu conteaza nimic....Conteaza doar ca imbecilii aia au pus niste celule acolo si au creat minunea aia.... Daca poti creste in continuare pe micut la tine ca si pana acum....fa-o... ............................. Oh once in your life you find someone Who will turn your world around Bring you up when you're feeling down! Brian Adams-Heaven
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...