Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

banc =03.12.2003=


Recommended Posts

O mama si fiica ei calatoreau in taxi. Fiica vede pe strada niste femei imbracate provocator stand pe marginea trotuarului si uitandu-se la fiecare masina care trecea."Mami" intreaba fiica "ce fac doamnele alea acolo?""Isi asteapta sotii sa se intoarca de la servici" raspunde mama."Hai cucoana, ca-s prostituate !" intervine taximetristul. Dupa cateva momente de liniste apasatoare, fetita intreaba :"Mami, prostituatele au copii?""Desigur, draga mea, de unde crezi ca au aparut taximetristii?" Gabriel - tatic de 2 ani! [cheers][copil] http://www.familia-mea.go.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
altul Un urs alearga dupa un iepure. * Ursul: " Am sa te prind, iepure idiot." * Iepurasul: " Ba s-o crezi tu ! " Amandoi traverseaza un camp si la un moment dat le iese inainte o broscuta magica.... * Broscuta: Stop ! Sunt broscuta magica si pot sa va indeplinesc 3 dorinte fiecaruia. Cine incepe? * Ursul: " Eu, ca sunt cel mai mare! " * Broscuta: " Ia sa te aud ursule, care este prima ta dorinta? * Ursul: " Vreau ca toti ursii din padure sa fie femele, in afara de mine !" * Broscuta: " Nici o problema ! Si tu, iepurasule, ce iti doresti ?" * Iepurasul: " Eu vreau o casca de motocicleta. " * Ursul uitandu-se mirat la iepuras : " Pe bune ca esti prost,stii ? " * Broscuta: " Nici o problema, dorinta ta e realitate, uite-ti casca. Si tu, ursule, care e a 2 a dorinta ? " * Ursul: " Vreau ca toti ursii din padurile vecine sa fie femele. " * Broscuta: " Nici o problema ! Iepurasule, care este a doua dorinta a ta?" * Iepurasul: " Eu vreau o motocicleta de inaltimea mea, super puternica,ultra turbo. " * Broscuta : " Poftim. " * Ursul uitandu-se cu mirare la iepuras: " Nu, dar ori o faci intentionat,ori esti extraordinar de prost....? " * Broscuta: " Bun, acum gata cu cearta, hai sa terminam cu dorintele." * Ursul: " Ultima mea dorinta este ca toti ursii din univers sa fie femele! * Broscuta: " Dorinta iti este indeplinita, ursule. Iar tu iepurasule,care e ultima ta dorinta ? * Iepurasul isi pune casca, urca pe motocicleta sa, demareaza din tromba si tipa, intorcandu-se: * " Vreau ca ursul sa fie homosexual!!!" Gabriel - tatic de 2 ani! [cheers][copil] http://www.familia-mea.go.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...