Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hotel in Bacau????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hotel Decebal.E in centru si din cate stiu eu de pe vremea cand eram acolo e cel mai mare hotel.Probabil acum s-au construit altele noi si mai calumea ..sincer nu stiu.Stiu doar ca Decebal si Moldova sunt in centru si par a fi destul de mari si confortabile.Bafta. Uite o lista gasita pe net: Hotel "Decebal" ** adresa: Str. I.S.Sturza, nr.2, telefon: 570020 Hotel "Moldova" ** adresa: Str. Nicolae Balcescu, nr. 16 telefon: 511514 Hotel ''Dumbrava'' ** adresa: Str. Dumbrava Rosie, nr. 2 telefon: 513302 Hotel "Central" * adresa:Str. Nicolae Balcescu, nr.8 telefon: 534837 Hotel "Bistrita" * adresa: Str. Luminii, nr.3 telefon: 533544 Am uitat sa scriu dar cred ca stiii,prefixul este la fiece telefon de mai sus 0234 Adina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de tot pentru ajutor [grup]. Intre timp am facut si eu sapaturi si am aflat ca in acest moment hotelul Moldova este cel mai "bun" si asta pentru ca este proaspat renovat. Deja am facut rezervarea. Sper sa fie ok. [dual] si [flo]de la mine. Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era renovat acum o luna. Serviciile au lasat de dorit. Rezervarea facuta era si cu cina inclusa, dar la ora 21 nu mai gaseam nimic acceptabil de mincare. Si trebuia sa merg la piata de peste drum plina cu oameni dubiosi pentru a-mi lua ceva de macare. Auzisem ca este cel mai bun hotel din Bacau. Este curat, fara gandaci si cald in camera. Preturile acceptabile. Eu calatoresc foarte mult in tara si din acesta cauza am putut face o comparatie cu alte hoteluri renovate din alte orase. Acum depinde foarte mult de gusturi. Ellys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult. Ma gandesc sa raman totusi la acesta, daca spui ca este curat si cald in camera. Daca tu la asta proaspat renovat, ai unele nemultumiri ....sincer, ma gandesc ca celelalte, nu-s mai breze. Pentru o noapte, curatenia si caldura ajung. Inca o data multumesc pentru suport. Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...