Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ESTE CINEVA DIN CURTEA DE ARGES


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
BUNA MARIKA, EU AM LOCUIT INTR-O LOCALITATE LANGA CURTEA DE ARGES, MUSATESTI PARINTII MEI LOCUIESC ACOLO. EU , DUPA CE AM TERMINAT FACULTATEA AM RAMAS IN BUCURESTI , M-AM CASATORIT SI AM UN BAIETEL DE 4 ANI SI 8 LUNI, DANUT. DANUT IN FIECARE VARA STA CU SOCRII MEI TOT LANGA ORAS, SI NOI MERGEM LA FIECARE SFARSIT DE SAPTAMANA ACOLO. BB AL TAU CATI ANI ARE ? O ZI BUNA , ASTEPT VESTI LORENA SI DANUT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Lorena, Sa-ti traiasca baietasul sa creasca mare si sanatos. Eu m-am stabilit in C. de Ag de mai bine de 10 ani. Am o fetita de 10 ani si...3 zile, Kitti si un bb mic Ionel de 5,5 luni. Sotul este din Albesti si acolo am si eu servicul. Si pe noi ne-a adunat tot Facultatea din Bucuresti,eu sunt din Alba, dar m-am obisnuit in zona aceasta. Prin Musatesti trecem si noi macar o data pe luna ca mergem la niste rude pe valea Doamnei. IN acest week-end se pare ca va fi timp frumos. Este frig dar e soare si aer curat de munte, toamna prelungita, bucuria bb-ilor. Sa speram ca macar Mos Craciun va aduce zapada, ca Mos Nicolae nu pare... Sper sa mai tinem legatura, Mari si Kitti[flo]&[copil]bb IOnel sm:)e
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...