Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadouri muzicale pentru voi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur ca v-au placut! [flo][flo][flo]
quote:
Originally posted by Ira
Am ascultat numai o singura melodie, Mos Craciun pentru parinti, trebuie sa descarc la fiecare melodie asa? ...ca nu prea ma pricep
Nu, Ira, daca vrei doar sa asculti faci click pe "ecouter", daca vrei sa le inregistrezi pe calculator dai click pe "telecharger".
quote:
Aranjamentul de voci din spate e putin infantil cine l-a facut?
La melodia pe care ai ascultat-o tu, aranjamentul vocal este scris de compozitor (Marius Teicu) si cintat tot de mine. La "Astazi este Ziua Mare", compusa de Victor Socaciu, cinta cu mine un cor de copii.
quote:
Ai studio acasa, sau unde ai inregistrat?
Deocamdata nu, nu avem studio acasa... asta face parte din proiectele noastre de viitor :)) Insa chiar azi o sa-mi reinstalez Cubase. Melodiile le-am inregistrat in studiouri pro din Bucuresti. Multumesc pentru felicitari! [flo] [pup] Sarbatori fericite! [pegeam] Otilia&LaAdelita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, eu nu reusesc sa le ascult, cand dau clic pe ecoutez imi apare o fereastra si imi dispare site-ul respectiv dupa care incerc toate variantele care mi se specifica in acea fereastra si tot nu pot asculta. Pot sa ascult doar daca le incarc la mine in calculator. cu drag, Irina si Sofia cea jucausa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, nu am instalat real player nici site-urile acelea de franceza nu le-am putut asculta, cand am vrut sa mi-l instalez mi-a cerut numarul cartii de credit si eu nu am asa ceva. Oricum o sa le inregistrez la mine, dar taaare mi-ar placea sa le ascult direct. cu drag, Irina si Sofia cea jucausa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...