Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Si gravida si cu fusta scurta!


Lauraa

Recommended Posts

Buna Laura, Si eu iti zic sa nu iti faci probleme...mai ales daca restul nu s-a modificat. Sefa mea cat a fost gravida a tot venit in rochite mulate pe burtica si destul de scurte si vreau sa iti spun ca ma topeam dupa ea (arata super!). Am incercat si eu numai ca nu am fost multumita de "grosimea" picioarelor si am renuntat- desi al meu a spus ca aratam sexy (si eu am o burtica de 7 luni dar am pus deja 14 kg deci...). Important este sa te simti tu bine de cum arati si nu este deloc rusinos! didi@
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Laura, Nu stiu de ce mai stai pe ganduri....nici nu iti dau seama cat de sexi este o graviduta imbracata in ceva "mai provocator".eu inca nu sunt gravida ,desi sper sa se intample cat mai repede,dar sa stii ca ptr ocazii deosebite am numai rochii mulate si scurte si nici nu ma gandesc sa le schimb cand voi fii gravida.asa ca inca odata stai linistita si petrecere frumoasa . te pup ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Si eu am fost la o nunta cu burtoi de 6 luni imbracata in rochie mulata neagra lunga si am fost in centrul atentiei. Nu m-am gandit nici o clipa ca as parea 'altfel', desi nu sunt adepta unui stil foarte provocator. Deci, daca tie iti place, nu mai sta pe ganduri. Distractie placuta! Corina si bb Ilinca 9 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi mandra cu burtica ta...imbraca-te cum te simti tu mai bine...eu sunt mai plinuta si am fost la o nunta si am imbraca o rochie mulata pe burtica si apoi in clin si am fost in centrul atentiei...am avut si un decolteu amre...sotul a zis ca nici Pamela Anderson nu are asa piept ca mine... eu sunt mandra de burtica mea si ma imbrac tot des in rochita...de ciuda celorlate femei care n-au burtica:))))))) CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, sotul meu zice ca femeile gravide sunt cele mai frunmoase femei. Si daca poti sa porti ceva sexy si sa iti vina bine (si cum tu, din cate mi-aduc aminte ziceai ca esti slabuta), de ce nu??? Eu as fi vrut sa imi iau o rochita sexy, scurtuta, da n-am gasit asa ca m-am multumit cu niste pantaloni mai curgatori, da nu sunt prea incantata. Rochiile dinainte nu-mi vin bine, ca mi-ar presa burtica :0( Da poate gasesc ceva in Romania intainte de sarbatori si atunci sotul meu nu o sa scape de mine pana nu mi-o cumpara :0) Asa ca nu-ti mai fa probleme, sotul tau o sa fie tare mandru ca are asa o sotie frumoasa si in plus cu bebita al lui in burtica. Distractie placuta!!! Cu drag, Irina si bebe(ii?) din burtica saptamana 14 (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...