Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

banc =04.12.2003=


Recommended Posts

Un om de afaceri primeste o vizita din strainatate de la posibili parteneri si e nevoit sa lipseasca o saptamana de acasa. Acesta,normal, isi anunta sotia. - Uite care e treaba, vin posibili parteneri de afaceri si trebuie sa ii conduc prin tara. O sa lipsesc o saptamana. - Daca tot lipsesti - zice sotia - am gasit o excursie in Grecia, vreau sa merg, se poate?, te deranjaza? Omul de afaceri, ca un sot intelegator ce este, aproba excursia. Seara tipul merge si la amanta. - Vezi ca trebuie sa plec o saptamana din oras, nu te speria, nu s-a intamplat nimic, nu ma dau la fund, ai grija de tine... - Dragule, am vazut o excursie in Grecia, nu imi platesti o excursie? Daca tot nu esti tu in oras, am sa ma plictisesc... Zis si facut, eh doar de ..... si amanta il serveste la nevoie. Dupa o saptamana in care fiecare a fost plecat in legea lui, vine acasa sotul la sotie. Fericita de nu se poate, ridea cu gura pina la cercei. - Eh cum a fost? - intreaba sotul. - Super, fantastic, am fost in foarte multe locuri pitoresti,vezi ca am aici ceva poze. In poze vede afaceristul nostru pe amanta sa proprie... inghite in sec. Sotia, normal, observa ceva... - Ce, o cunosti? - Nu, da' de unde, doar mi s-a parut cunoscuta, dar nu, sigur nu... cum as putea eu sa.. in nici un caz, draga.. - Ah, sa stii ca femeia asta s-a culcat cu toti barbatii din excursie, si nu au fost putini. Omul nostru tace consternat. Seara merge la amanta. - Ei cum a fost in excursie? - Super, senzational, multumesc pentru ca ai fost un dragut. Hai sa iti arat ceva poze pe unde am calatorit... In poze afaceristul nostru isi vede sotia. Primeste aceeasi intrebare de la amanta, de data asta... - Ce o cunosti? Raspuns negativ, normal. - Ei sa stii ca femeia asta a fost ceea mai tampita dintre toate... inchipuie-ti ca a fost singura femeie din excursie care a venit cu... sotul. Gabriel - tatic de 2 ani! [cheers][copil] http://www.familia-mea.go.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...