Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu intrati in panica! Link rezervat dusmanilor! :)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Aalina
Din fericire eu lucrez cu Opera care nu s-a sinchisit de gluma si a deschis doar o alta fereastra albastra. Ca sa gust si eu momentul a trebuit sa deschid pagina cu Internet Explorer [:D] http://community.webshots.com/user/aalinador
Si eu la fel![:D][:D][:D] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de e-cata
...merge si la sefi![8D] http://members01.chello.se/kruth//1.htm Avertisment: Link-ul de mai sus poate fi privit ca o gluma buna sau mai putin buna. Depinde de cat simt al umorului are fiecare... Pentru revenire la batai regulate ale inimii, apasati scurt crtl+alt+del (pentru win 95, 98 - fereastra "Close Program" iar pentru Win 2000, Me, XP - fereastra "Task Manager"); dati un click pe aplicatia denumita "Untitled - Microsoft Internet Explorer" si apoi click pe "End task". Cu toate acestea, imi cer scuze fata de persoanele care nu gusta astfel de glume. Iar daca se va considera de catre moderatorii acestei sectiuni ca am depasit masura postand un astfel de link, sunt total de acord ca acest subiect sa fie sters. Catalin ________________________ Think pink![flo]
AAAAAAAAA, pai e fromos? Mi-a stat inima! Trebuia pus avertismentul de la inceput ca io m-am distrat pana mi-am dat seama ca nu merge nici cu click de nici o parte, nici cu esc, nici cu enter [bang][bang][bang] Pana mi-a venit mie ideea cu ctrl+alt+del.... multe minute de GROAZA au trecut. [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[dual] o sa trimit si eu linkul unor prieteni. Sper sa nu ma arunce de la fereastra [:D][:D] Ce bine sa navighezi cu Opera, nu mi-a stat inima deloc, caci deschide intr-o fereastra speciala si poti sa o inchizi linistit ca pe oricare alta fereastra[cool] Dar ca sa ma aventurez am incercat si cu batranul IE...fara ctrl-alt-del iti cam vine sa iti restartezi pc-ul. [(pc]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...