Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu intrati in panica! Link rezervat dusmanilor! :)


Recommended Posts

ei, asta-i nimic, am primit pe mail de la un prieten glumet o chestiuta cu "Vreti sa scapati de pop-up nedorite? Click aici!" si cand i-am dat click, a aparut fereastra de Windows "Sunteti sigur ca vreti sa formatati Disc C?".Pana sa click "No", a inceput, si da-i scrisuri ca 'Format C", nu mergea nici Escape, nici Ctrl+Alt+Del, in final s-a oprit si a zis "Puteti restarta compu' acum".Partea draguta a fost ca s-a restartat compu, m-am convins ca e OK, apoi a inceput sa faca figuri, deschidea tot felul de ferestre aiurea, am zis ca e tot banc si l-am sunat pe glumetu' sa-l injur, cand am constatat ca se stinge compu' meu singur si dupa aia o saptamana l-au depuricat baietii de la service de virusei draguti...Coincidenta tampita, poate, dar nu indraznesc sa va trimit chestiuta de care va povesteam...Mai bine sa nu ma injurati !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
Mie mi-a placut !! In razboi se spune << Curiosii mor repede !>> cu tine noi murim de ris... Nici nu am citit tot ce spuneai sa mai facem dupa vizita , dar tot ctrl+alt+del am apasat... as vrea la sefi sa vad pina unde merge [:D] [cool] "Daca dragoste nu e, nimic nu e" Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))cam asta a fost prima reactie dupa ce am dat clic pe link :)))))))))))))))[;)][;)][;)]Trebuia sa ma fi filmat sa vedeti cum treceam de la albastra la verde apoi la galbena apoi oranj ...si tot asa ........:)))))))))[inec][inec][inec][inec][inec]aveam senzatia ca chiar nu mai stiu ce sa fac si eram cat pe ce sa dau restart :)))[(pc][(pc][(pc]Noroc ca mi-am amintit ca e doar o glumitza-gumitza-glumeatza [;)] Iubirea niciodata nu se opreste, iubirea lupta pentru a creste, iubirea devoreaza orice, depaseste orice, iarta orice, iubirea e divina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe moment nu mi-am dat seama ca e gluma si mi s-a oprit inima in loc si am tras o injuratura...ma gandeam ca iar apelez la sotul meu sa vada ce am facut si el va spune ca de obicei..."daca nu stii sa folosesti calculatorul atunci nu mai umbla la el, lasa pe altii care stiu" si dintr-o data m-am luminat si am dat ctrl+alt+del si Doamne multam am reusit!!!! Proasta gluma pentru mine!!!!!!!!!![bang][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...