Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

[biz]- Draga, pana m-am casatorit, nu m-a atins nici un barbat... - Nu inteleg, acum te lauzi sau te plangi ? [bang] - Domnule doctor, impotenta te loveste asa, dintr-o data ? - Nu, mai intai te lasa sa te faci de ras de vreo doua-trei ori... _________________ [amoras] - Cu ochelarii astia, dle doctor, o sa vad mai bine chiar si un lucru marunt ? - Doamna, o sa-l vedeti mai mare, dar nu mai tare !!! [bang] Ion si Gheorghe povesteau: Ion: -ma gheorghe,ce porci sunt barbatii astia!! Gheorghe: Ioane,te rog sa faci afirmatia asta la singular! Ion: ba Gheorghe,ce porc esti!! [bang] Scufita rosie: -Bunico, de ce ai gura asa mare? -Bunico, de ce ai ochii asa mari? -Bunico, de ce ai dintii asa de mari? - Bunica: -Scufito, pleaca naibii de aici cu lupa aia. [bang] Elena Ceausescu s-a saturat de Nicu si vrea sa emigreze in Canada. Parcurge cu succes toate etapele respective si,in sfirsit,vestea cea mare:este chemata la medicale."As dori sa va fac un consult general,va rog",spune medicul prompt.Raspuns:"?????.....!!!!!!!!! Nu ma dezbrac decit in fata Marii Adunari Nationale !!!!" [bang] Domne, o vezi pe fata aceea de la masa? Arata ca un barbat! - Bine, domnule, sa stii ca aia este fata mea. - Va rog sa ma scuzati, n-am stiut ca sunteti tatal ei! - Nu sunt taica-su, dobitocule, sunt maica-sa! [bang] Alinuta a primit de ziua ei o bicicleta si se plimba in jurul blocului. Mamica ei o admira de la balcon: - Uite, mami, fara-o mana!! Dupa inca o tura: - Uite, mami, fara mâini!!! Dupa inca o tura: - Uite, mami, fara dinti...! [bang] -Ce mesteci? -O lama. -Orbit cumva? -Nu,Gillette. [bang] De ce fuge mama in zig-zag, tata? Tatal: Taci si adu niste gloante! [bang] Alinuta:Mama de ce nu am si eu intre picioare ce are baietelu ala? Mama:Rabdare Alinuta,rabdare... [bang] Un tip isi pierde scula intr-un accident. Merge la doctor sa-i faca si lui ceva. Doctorul zice:"Stam cam prost cu donatorii acum asa ca nu am decit o trompa de la un pui de elefant." Zis si facut. Vine omul la control peste o luna.Totul era in regula, mai crescuse nitel, nevasta era multumita.La fel si in luna urmatoare. Vine omul in a treia luna la doctor necajit:"Domnu doctor am o mica problema.O crescut acuma de-o tirii dupa mine.Asta nu ar fi o problema da' cind merg prin piata fura mere de pe tarabe si mi le baga in fund." [bang] Unul se duce la doctor: -Doctore, am un testicul albastru! Doctorul se uita si decide: -Trebuie taiat! Dupa o perioada omul vine iar la doctor: -Doctore, s-a albastrit si celalalt!!! -Boala e grava! Trebuie taiat si asta! Dupa un timp omul vine iar: -Doctoreeee, s-a albastrit si p.....!!!! -Mai omule, n-o fi de la blugi? [bang] pe curand!}{ pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...