Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cadou de Mos Nicolae


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, de obicei la varsta asta au voie si dulciuri, dar fara sa exagereze; depinde si cum i-au obisnuit parintii. Eu am facut o data cadou o jucarie muzicala (volan cu diverse claxoane) la o fetita de 1.5 ani si o masina teleghidata la un baietel de 4 ani (frate si sora). Ei bine, baietelul a renuntat la masinuta in favoarea volanului [:D] Deci cred ca o jucarie muzicala ar fi foarte potrivita, dar sa nu fie prea complexa si sa nu se desfaca prea usor in parti mici. Numai bine, Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ceea ce mi-a trimis o prietena descrie cel mai bine cadoul de Mos Nicolae: "In fiecare an, in seara de 5 decembrie, fiecare din noi primim cadouri. Uneori nici nu ne dam seama ca un gest , un zambet, o vorba pot fi cadouri de la Sf. Nicolae. Pentru fiecare din noi exista un cadou pe care sigur il primim... chiar daca nu este cel asteptat. Dar eu va doresc sa primiti cat mai multe cadouri asteptate, sa simtiti magia acestei nopti si mai ales sa va bucurati de cadourile primite, chiar daca acestea sunt numai zambetul, gandurile bune si iubirea celor dragi." DARAEL [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...