Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

de-ale Laurei :-)


Elena

Recommended Posts

Ne uitam impreuna zilele trecute pe niste foi de reclama cu imbracaminte si ajungem noi la paginile cu lenjerie, pe o parte chilotei de dama, pe de alta parte chiloti de barbati (purtati de doi vajnici nemtoi). Se uita Laura mea ce se uita, dupa care ma intreaba: “mama, dar de ce le atirna pasarica la nene ?”[ups][hc] Vorbeam intr-o zi de o prietena de-a ei de la gradi, care e jumate japoneza, ce draguta e si ce ochii frumosi are. Dupa care ii spun in gluma “vezi, Laura, daca ramineam in Japonia si invatai si tu japoneza, faceai si tu ochii asa frumosi, de japoneza”. Laura ramine pe ganduri si zice “mama, da` daca o sa invat germana, imi raman ochii asa ? „ Eu : „Ia spune, Laura, cum e germana, e grea ?" ea: „Noooo, e mai usoara ca romana !“[alcool][alcool] "Yeaaa, don`t tell me!"[alcool] Asculta Laura cantecul ala cu „hai, mai, dorule, hai“, in care refrenul se repeta de vreo 3-4 ori. Laura ma intreaba : mama, da` de ce nu vine doru ?" complet nelamurita si enervata ca eu rideam ma intreba din nou “Hai spune, vine sau nu vine ?“. Laura era (scuzati)[indecent] la w.c. si tocmai facuse kaki si o aud ca ma striga, eu intarzii un pic pe la bucatarie si ea, enervata: “Hai mai repede, ca imi vine sa respir!“ cand ma duc Laura se tinea de nas, ba inchisese chiar si ochii. Ne uitam amandoua pe forumul DC si vede Laura semnul [gica]: "ia uite, mama, un viermisor ! e un viermisor bun sau rau ?" eu ma scarpin in cap: „paaaai, daca ma uit bine la el, pare bun, da`cam trist, ca el nu e obisnuit sa stea singur“; Laura: "Da, ca mine..." Elena&Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D] Faze ca cea cu [consti] ,facea shi frate-miu pina pe la 6-7 ani dar shi acuma(la 12 ani),dupa ce termina ce are de facut la wc,trage apa shi iese din baie cu o viteza de zici ca-i pericol de moarte!!! Kiar zilele trecute cind vorbeam cu el la telefon,despre cit de bine ii seamana Naomi,el mi-a spus foarte clar:sa shtii ca o sa stau cu ea cit pot de mult,ma joc cu ea,ii spun poezii,poveshti DAR sa shtii ca nu am sa-i skimb pampers-ul NICI MACAR O DATA !!![zz] Multzi [pup] lu' Laula , Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...