Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

de-ale Laurei :-)


Elena

Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by tinatache
mie mi-a ramas ultima fraza in minte: "singura... ca mine..." vezi ce apropo subtil?:))) E o dulce, sa-ti traiasca! Cristina, mamica cu burtoaie[flo]
He, he, Cristinico, vad io unde "bati" matale[;)], dà`stai sa vezi ce parere are don`soara mea despre asta. Ieri citeam amandoua dintr-o carte, unde era o fetita care ii dadea sa pape fratiorului ei. O intreb eu: " Laura, tu daca ai avea un fratior i-ai da asa sa manince?", la care ea raspunde, fara sa clipeasca: "I-as pune toata mincarea pe fatza!"[:0][ups] Pupici virtuali pentru toate mamicile si puiutii lor de la mine si Laura[pup][pup][pup][pup] a, si pentru Mihai (m34)[:)][flo] Elena&Laura P.S. daca ar stii ea ca "viermisorul bun si singur" [gica] e dusmanu`[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elena ,asa spun toti...am un vecin ,un baietel de cinci anisori care ,atunci cand maicasa la intrebat daca o sa se joace cu surioara lui(era insarcinata maicasa...[:D]),el raspundea de fiecare data ca o arunca de pe geam ,ca ii face nu stiu ce... de erau ingroziti bietii parinti...iar acum cine o apara de toti ,pe surioara lui ,ii face orice vrea si nu lasa pe nimeni sa o deranjeze...iar sorasa e topita dupa el ,daca cumva il cearta maicasa ...plange ea ...si cu ce jale...asa ca daca e sa vina al doilea ,eu zic ca ar fi super pentru fetita.Si noi vrem sa-i facem lui Cristi(are trei ani)un coechipier de joaca ,ca stiu cat de rau e sa fii singur(eu am fost singura la parinti 7 ani si am dorit sa am o sora ,ca i-am scris in clasa intai scrisoare lui mos craciun...inca mai credeam in el...si mi-a adus-o pe sora mea ...doar ca a gresit si a adus-o asa mica si pana a crescut sa ma pot juca...deja trebuia sa plec de acasa...dar e foarte bine sa ai o sora(frate)sa nu fii singur pe lumea asta. Roxy si Cristi cel vorbaret huianur [i] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=366&page=1 http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=roxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...