Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punem de-o intalnire in Iasi?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele chiar mor de ciuda ca nu am putut si eu veni (eu, pentru ca Ionut era plecat la bunici). Am fost pe acolo cu putin inainte de ora 6 dar nu eram in apele mele si am plecat acasa. Ma bucur ca v-ati simtit bine si regret ca nu le-am cunoscut si pe celelalte fete care nu au fost la intilneala din vara. [flo][flo][flo][flo] Carmen[gravi], Ionut[copil] si pasarica din burtica [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina chiar voiam sa te intreb si am uitat. Tu ce ai facut cu poza pt loterie? Ati mai aplicat? Eu dupa ce am venit de la intalnirea cu voi m-am asezat in fatza calculatorului si impreuna cu fratele meu am facut pozele si ne-am trimis formularele. Nu pot sa spun cat de stresanta a fost faza ca nu se incarca pagina , iar atunci cand se incarca stateam cate 10 minute [bang] Pt toti care au aplicat multa bafta si fie ca Fortuna sa va ajute![hippi] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca,draga,din nefericire nu am avut noroc.Fotografiile nu au fost facute corespunzator si nu am reusit sa termin de completat formularul.M-am chinuit jumatate de zi si nu am reusit sa le imbunatatesc,adica sa le aduc la dimensiunile cerute,tocmai pentru ca nu am respectat cerintzele din formular. Ei,asta e,nu a fost sa fie.Poate ca la anul voi avea mai mult noroc! Daca tu ai reusit sa aplici,SUCCES si sa dea Dumnezeu sa fiti printre cei norocosi!!! Drum bun si sa ne scrii cum a fost calatoria!!![flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de tot Cristina!!![V] Daca dadeai vre-un semn de viatza sigur te aduceam la liman cu problema ta! Si fratele meu s-a chinuit la prima poza( adica la a mea) de ii venea sa arunce calculatorul pe geam (320x 240 nu ne ieseau in ruptul capului- era pt prima oara cand il vedeam asa de congestionat[:)]), dar pe a doua a terminat-o in 5 minute ca ii prinsese clenciul. Pacat! La anu' sigur o sa avetzi noroc![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
In sfarsit am reusit si eu sa vad pozele. Carmen, ai un scumpel frumusel, sa-ti traiasca si sa va aduca multe bucurii (o sa fie butonator, ca l-am vazut la tastatura). Acvi, ce mare a crescut Alex! Pupici si sanate multa! Cristina, Mihnea parca e mai blondut sau mi se pare? Ma bucur ca am cunoscut-o prin intermediu pozelor si pe Elena I, viitoarea mamica, pe Raluca si pe Rucsandra cu Smarandita printesa. Multumim Carmen! Elena iti doresc nastere usoara si sa ai un BB sanatos. Mamicilor, inca o data sa va traisca puiutii si sper ca la primavara sa fim si noi prezenti in formatie completa (se pare ca balanta va inclina spre partea masculina caci am doi baieti acasa). Pupici si sanatate, Gabriela si baietii (Otto 5 ani si 9 luni, Matei 1 an si 7 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...