Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punem de-o intalnire in Iasi?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ralucami
Deci intalnire a ramas fixata pe data de 29 decembrie ?! Daca nu se anuntza nimic de la linia aeriana o sa vin si eu. Eu sunt in pozitie de "stand by" si nu pot sa imi fac nici un plan sigur. [bang] Fetili eu nu sunt nici mamica, nici burtica si nici nu o sa pot veni cu sotul meu[bang] Sint undeva in afara dar vreau atat de mult sa va cunosc![flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Asteptam cu drag pe oricine doreste sa vina la intilnire!!![flo]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele vin si eu sigur!![bis] Intr-un final am vorbit clar cu cei de la bilete si mi-au spus (la fel de clar[:)]) ca pana pe data de 6 ianuarie 2004 nu pot sa faca nici o rezervare. Asa ca voi fi in Ro de revelion si o saptamana din ianuarie.( spre disperarea lui barbate-meu[alcool]) Vad ca locatia a ramas cea de la Mall. Un sfat pt cei care nu au fost de curand pe acolo: imbracati-va cu ceva subtirel ca e cald rau de tot. Eu am fost ieri pe acolo,la cumparaturi si cu toate ca nu am avut decat o maleta cu maneca scurta am crezut ca ma sufoc de cald. Dupa o ora am iesit de acolo ca de la sauna ( si afara lapovitza si era frig[bang]) Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003
Cat de mici? Al meu pui are 4 luni si 2 saptamani - va avea pe 29! Si venim. Carmen si Alex
Carmen,la intilneala din iulie Alex avea 3 luni jumatate ,dar n-am avut probleme cu el, a fost cumintel ,asa ca nu-ti fa probleme!! Abia astept ziua de 29,sa ne vedem!!! Sarbatori fericite!!! Gabi si Alex[flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor vad ca nu se mai misca nimic pe aici de vreo 2 zile![ups] Care, cum, unde ? Pana la urma a ramas maine la ora 11, in Mall la Kids land, nu? Sper sa vad si eu un semn de viatza de la cineva care sa imi confirme intalnirea de maine. Pe listutza erau vreo 10 persoane. Se va veni in formula anuntzata? Sau nu se mai vine deloc??[q] Sa ma lumineze si pe mine cineva care stie ceva. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...