Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Punem de-o intalnire in Iasi?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dupa parerea mea, cele care sint deja pe lista + bebici + tatici, vor veni cu siguranta. Si eu abia astept intilnirea si o sa-l car si pe Vio (sotzulica) dupa mine, ca doar n-oi veni singura cu bortzomega de 8 luni pe ghetusul asta. Sper sa va recunosc, desi s-ar putea sa ocupam numai noi toata cofetaria. Pe diseara! Elena si puiu mic, 33 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele eu acum ma strofoc sa fac macar 10 ecusoane cu logo-ul de la "desprecopii" si voi aduce un marker sa se scrie nikul si in paranteza numele fiecareia. E bine asa? Sau le-a facut deja cineva? Doamne nu mai pot de nerabdare![pup] Abia astept sa ne vedem!!!!!!!!!!!![bis][bis][bis][bis] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intalnit si a fost super[il] Mi-a parut un pic rau ca nu au reusit sa ajunga toti cei care s-au anuntzat (Julie, Adda si Cosmin, carmenp si ymelda) , dar cred eu, toti cei care am fost acolo ne-am simtit minunat. Fiind in vacantza si avand o groaza de timp liber am fost prima la locul de intalneala[:)] Primele minute.......panica(o groaza de bebei, multa lume dar nimic care sa arate prezentza membrilor DC) Dupa cateva minute a aparut o burticutza frumoasa,de 33de saptamani, impreuna cu sotul ei : ELENA I.[pup] Urmatoarea prezenta la apel a fost GCORNELIA cu fetitza ei de 1,8ani- o minunatzie de fetitza care are energia unei gradinitze intregi. Apoi a venit alt cuplu superb, cu o mandretze de baitzel( de numai 4 luni si jumatate). In rolul principal de Mami: L_Carmen. Si aproape in acelasi timp au ajuns Palmyrah2002(Cristina) cu puiul ei dulce si blondutz[pup]Mihnea si Acvi(Gabi) cu baietzelul ei cuminte -cuminte si duuulce rau Alex. Dupa ce ne-au instalat pe scaune si ne-au cumparat sucuri, baietii s-au retras la o bericica[berica](chipurile ca sa vb in liniste despre arta de a creste un bebe[;)]) si noi, fetele am inceput sa vb de-ale noastre( bebei, cromozomiX si Y, Ovulatie, timpul ideal de a deveni mamica, aventuri cu micutzii etc) Nici nu stiu cum a trecut timpul, a fost fantastic!! Le-am promis fetelor ca prin februarie voi posta la "Felicitari si anunturi" o mica veste in care le voi anuntza ca am trecut de la aspiranta la [gravi]. Sper ca pana la urmatoarea intalnire cu sotul meu sa nu ma paraseasca nici curajul si sa nu mi se ostoiasca nici elanul[:)] Fetelor sunteti toate minunate! Mi-a facut o placere fantastica sa va cunosc si poate , candva cand voi mai fi in vacantza prin Ro voi reusi sa va mai vad, de data asta impreuna cu sotul si bebele meu[pup][flo] Sarbatori minunate si viatza sa va fie numai lumina![asia][flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia insanatosire grabnica![flo] Pozici nu am prea facut. S-au facut vreo 2-3 cu aparatul lui l_carmen si vreo 2 cu aparatul lui palmyrah2003(cristina). Spre rusinea mea am fost prima acolo, dar am plecat cu capul in traista. Voiam sa imi aduc camera video si in mare graba am uitat-o acasa[bang] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...