Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (8)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, ma primiti si pe mine la voi? Abia v-am gasit. Isi face una dintre voi timp sa-mi zica si mie ce-i cu Montignac? Eu am slabit ceva fara sa tin nici o cura, dar abia mananc, ca nu-mi place nimic. Si nu e bine pt bebe asa. Macar cum faceti voi, va impuneti ce sa mancati in fiecare zi, poate fi si pt mine mai atragator, ca sa mananc si eu. Explicati-mi si mie, va rog, cat dureaza cura, eu am de slabit vreo 5 kg, atat mi-a mai ramas. Banuiesc ca nu am sanse sa le pierd in 2 sapt, nu? Va rog sa-mi spuneti si mie cum incep si ce am de facut. Multumim, Ancuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Fetelor Cu parere de rau am sa ma despart o perioada de voi.Maine plec in tara si la mama nu am net. Dar nu plec ori si cum.Plec cu 12,5 kg mai usoara adica exact jumatate din cat am de slabit. Va urez tuturor "Sarbatori fericite" alaturi de cei dragi, multa sanatate si multe multe cadouri sub brad.Sa va aduca anul ce vine tot ce va doriti. Sper ca la anul sa ne reintalnim, daca nu mai subtirele, macar la fel. Valentina..cu icrele chiar nu stiam ce sa-ti spun, dar daca le mancam le mancam asa cum a spus Laura. Ancuta bine ai venit printre noi.Rasfoieste partile 4-7 din "Cum slabim" si ai sa gasesti toate detaliile despre Montignac. "La Bucatarie", la "Retete Montignac" ai sa gasesti si cam ce mancam noi.Cura dureaza cat vrei tu,adica pana ajungi la greutatea propusa. Inca o data numai bine si multi pupici[pup][pup][pup] O sa-mi lipsiti!!!![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, sarbatori fericite! Sa ai parte de o vacanta super acasa si sa te intorci cel putin la fel de slaba inapoi pe forum! Deci ai grija ce bunatati mananci acum de sarbatori! [pofta] Eu mi-s [q] pentru ca boala aia de cantar are ceva cu mine! De-aia nici nu am mai scris ieri ca a fost si sunt inca tare necajita. Pana nu cumpar alt cantar nu mai cred nimic! Sau mai bine zis nu mai stiu ce sa mai cred! Si tot am senzatia ca am luat-o prin balarii cu regimul meu incat neaparat rebuie sa citesc dinou cartea. Spor la slabit! Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Montignac e bine sa dureze toata viatza. Si nu e cura de slabire , e mod de a manca sanatos! Ca mai si slabesti din cauza asta e perfect. Unii se ingrasa de la Montignac (cei care au nevoie). Asa ca sa nu mai ziceti: de maine ma apuc de Montignac :) Ca nu-i supa de varza [zz][zz][zz] Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! iata ca revin din nou si de data asta cu vesti bune. Am reusit sa scap de kg numarul 1 intr-o saptamina si sint foarte bine dispusa azi din cauza asta. Mai am inca 14!! A fost greu fara nimic dulce, la mine inainte nu trecea ziua fara Cola sau o bombonica ceva... Acum string din dinti si ma duc si mai maninc un mar iar daca mi-e tare pofta de ceva dulce iau o lingurita de miere. Si miscarea a ajutat mult, am mers pe jos cam o jumate de ora zilnic si chiar azi mi-am luat o pereche noua de tenisi ca sa am mai mult spor[;)]. Numai bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele! Am stat si am citit mesajele voastre si doream sa scriu doar in momentul in care voi avea ce sa va zic,si acum am!!![bis] Am inceput Montignac de luni si acum fiind sambata m-am urcat pe cantar .....surpriza - 2,5 Kg[cool],nu? Eu una sper sa mai dau ceva pana sambata viitoare si de sarbatori sa o las putin mai moale ! Voi relua din nou dupa sarbatori! De stafide ce stiti ,se pot manca? Eu am gasit doar fructe uscate in montignac dar nu scria nimic de stafide!! Vointa celor care au nevoie! Ione` www.saracut.go.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...