Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (8)


vilma

Recommended Posts

E fetele eu sint la al 2-lea kg.Asta imi da curaj sa continui.Simbata am mincat o buc de ciocolata in loc de masa de seara,dar vad ca nu mi-a afectat slabitul.In ceea ce priveste coca cola,eu una sunt dependenta de cola light,asa ca mai ma dau in barci din cind in cind cu cite 1/2 de pahar[bang]Asta e! Spor la slabit tuturor! Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
De slabit slabim dar cum ramine cu alaptatul? Eu vreau sa-mi hranesc puiul natural si mi-e frica daca incep sa umblu flaminda sa nu mai am lapte si sa trec la artificial. Cine imi poate raspunde va rog foarte mult[iartama] cum inbinam alaptatul natural cu slabitul,fara ca sa umbli semiflamind si sa ajungi la alaptat artificial[?][iepu][?] Ma bucur ca v-am gasit[pup][pup][pup] Jojo [gravi]39 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea eu mi-am cumparat cartea de la o taraba din piata Amzei,am dat vreo 80000 pe ea.Vezi si tu pe la librarii,trebuie sa existe. Eu am 2 saptamini de cind tin regimul,am slabit 2 kg,insa azi m-am dat in barci[bang]Am mincat o felie de pizza.Mor de ciuda pe mine ca nu am putut sa rezist[mariaj]Da nu-i nimic tot inainte! Acum de sarbatori trebuie sa fiu tare,altfel....[grasa]asa raman![:(] Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jojo bine ai venit pe [dc] Eu cred ca deocamdata nu trebuie sa tii nici un regim,dupa ce o sa nasti o da dai destule kg jos.In cazul in care iti raman multe in plus mai vorbim. Acum tu trebuie sa te concentrezi asupra [copil]sa-i fie lui bine! Sa ai o nastere usoara si un [bibe]sanatos si mincacios! Valentina PS parerea mea,nu te superi nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga jojo, cat timp alaptezi nu este bine sa tii nici un fel de regim. Vei pierde laptele. Eu am inceput sa tin un Montignac nu foarte strict cand Clara avea un an, si a inceput sa mi se diminueze, pana l-am pierdut de tot. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Daca tot au trecut sarbatorile, am zis sa scot subiectul de la naftalina - asta pt ca m-am chinuit mult sa-l gasesc. Iata ca revin cu raportul. Desi am avut rezultate inca inainte de craciun, mi-a fost teama sa scriu, ca apoi sa nu trebuiasca sa revin dupa sarbatori cu + n kg... In fine, am tinut de 3 ori la rand, aproape fara pauze, regimul disociat al claudiei (cl), cel de 5 zile si am slabit 4.5 kg, adica de la 69 la 64.5 kg. Dupa mancat in prostie de craciun, revelion, pot sa ma "laud" ca am pus numai 0.5 kg la loc, adic acum am 65 kg la 1.74 m. Mai astept vreo cateva zile sa-mi revin si o iau de la capat, mai ales ca mi-a parut fff usor, mai ales dupa prima saptamana. Desi e bine si asa si am intrat in blugii de la facultate:))) vreau sa ajung la 60 kg... Spor la slabit si va astept cu raportul promis! P.S. "in prostie" inseamna mult tort, multe ciocolate, putina carne, mult cozonac italienesc si multe bauturi acidulate:))) [*]Sarbatori fericite[*] [pegeam]Dana, mamica lui [aho] Danutz Album:http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Danut+la+2+ani&mid=1214&cid=2250 http://www.yamafoto.com/?ref=6599
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh...stai foarte bine! Raportez: in urma unor mese de pomina am pus 2 (doua [:0]) kg la loc! Simt ca [bang][bang][bang] Asa ca m-am hotarat sa ma mai destrabalez pana luni cand ma voi apuca in mod serios de slabit ca nu este gluma! Eu stau ingrozitor de prost la capitolul asta, acum am 65 de kg (dupa Sarbatori) la 1.62! Aproape ca dupa nastere, acum un an! CUMPLIT! [alcool][mariaj] Trebuie sa scap de chestia asta ca nu se mai poate! Mi-am cumparat o rochita cu cateva numere mai mica, cred ca o s-o atarn la vedere ca sa ma stimuleze. [:D] M-am hotarat ca pana la ziua mea (20 aprilie) sa ajung la 50 de kg, dar sa fiu si sanatoasa. Cam indraznet? Este posibil oare? [pegeam] Claudia si [copil] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...