Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (8)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Of, mai fetelor, ce n-as da sa ma lupt si eu cu kg, dar din pacate noi ne luptam cu COLICII !!! Si e cea mai eficienta reteta de slabire. Garantat. Eu mai am doar 4 kg in plus, am nascut de trei saptamini cu cezariana, burtica mi s-a tras aproape de tot si am o pereche de pantaloni dinanintea sarcinii in care deja incap. Dar, din pacate, nu prea am lapte (30-50 ml/zi[bang]), dar avem colici... Asa ca, fiecare cu ce-l doare [q] Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danza, felicitari! Eu, dupa 3 saptamani de concediu, in care am lenevit si am mancat la greu, am pus pe mine 2 kilograme! Nu m-am putut abtine de la toate bunatatile, cand vedeam salata de fructe, tort, inghetata... nu puteam sa ma uit si sa [pofta]! Asa ca acum am de dat jos 5 kilograme, in loc de 3! De saptamana viitoare o iau de la cap cu regimul! Offf! Asta este! Spor la slabit, doamnelor! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zalutare fetele si la multi ani am re si eu dupa un concediu luuung si cu un kil in plus. mai bine decit ma asteptam :). oricum am mincat grupa mare fara restrictii de nici un fel...so... deci reluam? sau ce? :))) pupici anda & bb edi http://users.pcnet.ro/scpcnet/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit dragutelor!Daca sunteti voi amabile dati-mi si mie niste palme[blabla]pen ca eu in nesimtirea mea[V]am pus la loc 1 kg din cele 2 pe care le slabisem inainte de sarbatori!Pai cum naiba sa nu pun dupa ce am bagat in mine la tort,cozonac si fripturi! Da,dar sarmale am mincat doar vreo 4 ca erau cu orez nu?si orez nu e permis[:D] In sfirsit de pe 2 iar sunt la dieta! Doamne ajuta sa ma tin! [pup] Valentina PS Monica daca imi spui ca de sarbatori ai reusit sa tii dieta,jos palaria! Inseamna ca esti tare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Frumoaselor! La multi ani si la mai putine kilute! Mi-a fost dor de voi, ce sa va spun, am lipsit de pe aici si inainte de sarbatori pentru ca nu aveam vesti bune de raportat, adica ma intepenisem la 77kg. [bang] N-ar fi trebuit sa lipsesc avand in vedere ca acum vin sa raportez vesti proaste! Am pus la loc 2 kg deci incep de astazi lupta de la 79 KG, si imi mentin dorinta ca pana la sfarsitul lunii aprilie (27 apr. de ziua mea [:D]) sa dau jos cel putin 10KG. Este un obiectiv realizabil zic eu, daca te gandesti ca este vorba de 700gr pe saptamana [:D][:D][:D], si daca te gandesti ca echipamentul de mers la sala s-a cam prafuit si trebuie sters si cu ninsoarea asta am pus si cheile de la masina in cui! (ma rog mai mult masina m-a pus pe mine in cui la cat de naspa merge acum pe zapada [bang]) Vroiam sa va mai intreb ceva: Nu mai sare nimeni cu fro poza? Hideti mai fetelor nu ne lasati singure acolo! Eu jur ca la vara am sa pun o poza in costum de baie la capitolul "after", nu de alta dar mi-am propus sa nu ma mai rusinez cand merg la mare ci dimpotriva sa "fur" cateva inimi la vara! [ispita] Va pup pe toate si va astept cu vesti bune! Sa avem spor la slabit! Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de azi m-am apucat de cura cu supa de varza....Am facut o descoperire epocala: dupa ce s-au fiert toate alea, am bagat mixerul si am facut-o crema....si e chiar buna.... Tineti-mi pumnii (am muuuuulte kile de dat jos) si va urez si eu succes, V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am tinut si eu cura cu supa de varza si simteam ca lesin pe drum ca sa nu mai zic ca fara un wc pe aproape.....[help].am tinut-o 8 zile si am slabit 3kg dar la haine se simtea ca atunci cind slabeam cu alte metode vreo 6kile. ideea e ca scazi in volum , cred ,iar pe cintar nu cine stie ce. oricum dintre toate retetele e singura care da rezultate cind esti disperata!!![bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele , eu am acumulat de sarbatori 2 kg in plus.Minunat si descurajant.Dar nu ne lasam nu ?Important e ca am iesit cu toate la raport .Asadar sa ne incurajam una pe cealalta ca sa ne motivam cum se cuvine. Va pup.Si cred ca ma apuc de cura cu 1000 cal /zi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...