Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce "ticuri" verbale aveti???


Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am o multime de ticuri verbale, de la clasicul "stii???", "bai, ma lashi??", "ete, da!" pana la "ce p*** mea?"[:I][:0] sau "baga-mi-as p***! " ( ultimele 2 sunt valabile la volan... am scandalizat-o pe mama intr-o zi cand veneam de la cumparaturi cu mashina si am aruncat o perla d-asta[zz] ) Ancuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Eu spun oricarui om sau obiect care ma calca pe nervi: "Vasile". "Vasile asta de masina n-a plecat la prima cheie", "Vasile asta de frigider, iar trebuie spalat", "Hai, copile/barbate/prietene/soferule/nu-conteaza-cine nu fi Vasile!". Atomicul, saracul, pe care de felul lui il cheama Radu, intepeneste cind propozitia pe care i-o adresez incepe cu "Vasile". Iar Colegu' vrea sa stie daca punem de-un chef de Sfintul Vasile, sa aniversam si noi cum se cuvine, ca tot sintem plini de "Vasile". Si no offence, La multi ani pentru toti cei pe care ii cheama asa... E doar un tic verbal! Simonna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D]Si mie imi scapa destul de des, in momente de indignare: "ce puii mei!". Si tot pe locuri fruntashe ar mai fi " E jale!", " criminala faza!" si mai intotdeauna inchei cu "asta este!"[alcool] Incerc sa ma descotorosesc de ele, dar culmea-culmilor e ca am inceput sa am si alte ticuri[:D](la "criminala faza" imi sug obrajii si fac o fatza lunga[:)]) Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool] Subiect Eu am un tic verbal dragutz zic eu [:D]...dar superfolosit in discutiile cu pretenii si anume "guritza" si altul de care abia astept sa scap..."ce pana mea" de zici ca sunt[alcool]citita tot timpul! Numai bine si AN NOU fara ticuri verbale, Lena[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...