Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce "ticuri" verbale aveti???


Recommended Posts

Mi-a placut acest subiect, ati fost foarte amuzante.Despre mine nu stiu ce sa va spun si asta nu ca as fi perfecta dar nu ma deranjeaza nimic din tot ce spun. Injur foarte mult cind conduc si cineva ma supara dar nu vreau sa ma schimb, ma amuza tare cind stau si ma gindesc cum l-am injurat pe acel sofer. Uneori ii mai povestesc si sotului meu despre felul cum imi manifest starile de nervozitate si el nu spune nimic, cred ca doar eu le gasesc fun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La mine pe primul loc e "stii",urmat indeaproape de frumoasa expresie "ete c..u[indecent] -ce sa-ti spun!- dealtfel,cuvintul c.. mai impodobeste si alte fraze,de obicei pe post de adjectiv [:D].Alt tic ar fi "sa fii sanatos!",asta fiind de genul "nu-ti convine,asta e!" Mai sint multi porumbei,da' nu-mi vin in minte acu' -vorbesc de cei mai decenti,ca pe ceilalti nu vi-i zic,ca mi-e rusine[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine unu' dintre ticurile verbale este "vantu'"....l-am introdus in vocabular de cand m-am hotarat sa nu mai zic nici o injuratura, si atunci am inlocuit injuraturile cu acest cuvant care ulterior a devenit ticul meu verbal...acum nu-l folosesc doar ca sa inlocuiasca o injuratura... Mai am si altele dar acum chiar nu-mi vin...am sa-mi amintesc si am sa vi le spun... [bang][bang][bang][bang] CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[;)]un tic verbal...folosesc des chestia cu "STII, MA GANDEAM CA....."[;)] desi de multe ori poate nu ma gandesc chiar la nik-nik [:-)))]adica...free your mind [hippi] [:-)))] Iubirea niciodata nu se opreste, iubirea lupta pentru a creste, iubirea devoreaza orice, depaseste orice, iarta orice, iubirea e divina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...