Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

moda vie in pielea goala


Recommended Posts

Dragele mele , nu e un subiect dintr-acelea cum spune titlu ci pur si simplu as vrea sa stiu in ce va imbracati voi de revelion. Eu una sunt la pamant. Intai ca 2 ani nu am mai bagat bani in haine ca de stateam acasa si apoi pentru ca bineinteles silueta mea concura si dupa nastere cu cea a unui casalot. Am rezolvat povestea cu silueta adica am reusit sa imi revin total dar nu mai stiu ce se poarta . pentru cele care au sugestii nu vreau ceva cu pantaloni ca toata ziua in ei sunt si as vrea macar atunci sa fac o exceptie. ajutati-ma si cu niste sugestii de magazine nu foarte scumpe ca sa numai iau la rand toatae buticurile ca timpul il am cam limitat. Merci, Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fata frumoasa, Subiectul este chiar acut pentru multe fete in aceasta perioada. Totusi, daca vrei ceva sfaturi utile, este bine sa dai mai multe detalii referitoare la locul si ambianta unde vrei sa pasesti in Noul An - tinuta necesara trebuie sa fie adecvata mediului, "sa nu fi singura cu..." Iar despre magazine, daca precizezi din ce oras vrei sa iti intregesti garderoba, sunt convins ca fetele din zona o sa te ajute cu sfaturi. Sarbatori fericite ! DARAEL [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai Dreptate Daraeltrebuie sa dau detalii. E un revelion cu pretentii normale adica o rochie de seara simpla cred ca ar fi indeajuns. eu locuiesc in Bucuresti si ar fi grozav daca cineva ar putea sa ma indrume pentru ca deja am probat vreo 10 in diverse magazine unele mai urate ca altele. Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragã Flavia, cînd am citit primele rînduri (cu “sunt la pãmînt”) era sã [starwars] [soc] pe motivul “tot alea care aratã bine se plîng de siluetã” [:D], cã doar te-am vãzut la întîlnirea din Tineretului ºi nu arãþi nici pe departe ca un caºalot [zana] [ispita]!!! ) Io cu rochia nu te poci ajuta, întrucît în ultimul timp io chiar arãt ca un caºalot (mai mic, ce-i drept, dar tot caºalot), da’ am ºi io o curiozitate, dacã nu sunt indiscretã, un’e te duci mata de Revelion [?] ?! ( adicã unde mai fac oamenii normali Revelionu' [?], cã io acum îs mai [cusca] [neand] ) [pup] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Fetelor, Merci Tora pentru complimente. Ma duc la beile Felix cu gasca sora-mi si am inteles ca gagicile toate au rochii de seara dar nu lungi slava Domnului. ce ai vazut tu la intalnirea Dc era rezultatul unei munci titanice de 1 an care inca mai continua. Pentru Lorelei: Cel mai mult m-a ajutat forumul DC unde am gasit multe retete de slabit dar si faptul ca din mai pana in octombrie am inotat de 2-3 ori pe saptamana minim 40 de bazine. Inceara pe Forum cura Montignac care practic reprezinta un nou mod de a te alimenta foarte sanatos si care rezolva kg in plus fara sa te infometezi. Alte cure gen lamai , ciorba de varza sunt pur si simplu maratoane de vointa si dupa doau saptamani pui la loc ce ai dat jos. Am inceput sa umblu prin magazine si numai strambaciuni am vazut .Ca sa nu mai vorbim de preturi.Poate ma supar si imi iau o fasie de material si imi fac ceva ca sa nu ma mai enervez si sa pierd timp. Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...