Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scaunel de servit masa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca nu gasesti de la cineva care are un bb si nu mai are nevoie de el, ai incercat pe bebelusultau.ro ? Sau in Prisma, Carrefour ? Succes si sarbatori fericite, Andra cu burtica de 32 saptamani si Andrei (4,3 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe bebelusul tau sunt destul de scumpe pentru buzunarul nostru(defapt al soacramii ca ea ar vrea sa-l cumpere--daca nu s-o razgandi:))si in magazine nu prea pot sa umblu cu Raresu mai mult pentru a sorta calumea piata,de aceea am cerut ajutorul vostru! Multumesc pentru raspuns si mai asstept ceva indicatii de la fetele care au vazut sau cumparat recent! Pupici! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am cumparat unul din magazinul Victoria (raionul ptr.copii), BABY-ideal, am dat cam 1,3 mil acum 5-6 luni. Vezi, atunci cind il cumperi sa aiba picioarele - cadrul metalic - f. stabil (e), sa fie rezistent... Exista si masute mai ieftine, chinezesti, dar mie mi s-au parut cam subrede si, daca e vorba de siguranta copilului, nu cred ca e cazul sa te uiti la 3-400.000 in plus. Daca locuiesti prin Dr. Taberei, Militari, exista astfel de masute (scaun ptr. copil) si la magazinul PICIUL, de la Lujerului. Succes! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu iti recomand scaunelul care se prinde de masa. E mai ieftin decat celelalte cu cadru si e foarte practic. Poti pleca cu el in plasa si la restaurant[:D]! Noua ne-a prins foarte bine cand am fost la mare-il prindeam de toate mesele de pe terase! Noi l-am cumparat din Selgros, costa 1.3-4 mil(marca Brevi). Am mai vazut si la toy zone (Mihai Bravu) Sanatate! http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=bubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut un scaun de mancat de lemn, cred ca romanesc, care se desfacea in doua piese: scaun si masuta,micute pt copii, bune de folosit asa dupa ce creste bebe, in jur de un an jumate -doi ani. Scaunul l-am folosit separat pana pe la 3 ani jumate, cand a cedat in urma variatelor solicitari la care era supus, dar masuta inca o avem in camera copilului. Succes la cumparaturi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de tot pentru raspunsuri.i-am dat sa pape lui Rares si am plecat intr-n tur de inspectare a pietei in materie!Sper sa gasesc ceva avantajos..deocamdata ne uitam..daca mai aveti recomandari le astept in continuare!Deasemenea daca cineva are si nu-l mai foloseste si ar vrea sa-l vanda astept oferte pe PM! Mercic! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...