Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou cu ocazia zilei de nasterea a prietenei


eli

Recommended Posts

Prietena mea cea mai buna isi aniverseaza ziua de nasterea luna aceasta si am nevoie de ajutorul vostru. Voi ce v-ati dori sa primiti (fi dorinte speciale pt luna aceasta sau in general)? Sincer mie nu prea imi vin idei, nici nu stiu ce mi-as doari eu sau sunt prea multe dorinte[:I]. Va astept cu idei. Multumesc! O zi placuta! [pup] [:)] Eli
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Prietena ta are vreo pasiune? Stiu ca suna aiurea, dar eu am descoperit de foarte putin timp ca-mi place sa fac ..... puzzle! Asa ca - nu radeti!!!!! - i-am cerut lui Mos Craciun un puzzle de 1500 de piese... pentru inceput. Sunt unele foarte frumoase, il las pe el sa aleaga! Tot n-am ce face dimineata! In concluzie abia astept dimineata de Craciun! Pentru prietena ta, habar nu am. Dar tu stii cu siguranta cam ce i-ar placea, doar e prietena ta! Eu de-aia am intrebat daca are vreo pasiune! Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce cadou am primit eu de la prietena mea cea mai buna si mi-a placut mult: o icoana de lemn si cu o rama interioara din argint (nu stiu sa explic prea bine [bang]). Apoi cadouri poti sa-i faci: un ceas, bijuterii, ceva util ei (de ex eu ii iau prietenei mele de Sf Ion un...termometru digital....daca tot isi ia temperatura in fiecare dimineata). Deci cred ca tu stii cel mai bine ce-si doreste! La multi ani pentru prietena ta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti spun eu ce cadouri am primit de ziua mea acu 3 saptamani. De la sot: o webcam, o geaca si o pereche de papuci de casa si un buchet superb de 21 de trandafiri[:D]. De la prieteni am primit: 2 bluze, o masina de cusut (mica), un set de 18 pahare (6 de vin alb, 6 de vin rosu, 6 de sampanie), un set format dint-un vas de sticla, lumanare, pietris si esenta, un cec valoric de la o parfumerie (de unde mi-am cumparat eu ce am vrut), o floare de Craciun, o tija de bambus (intr-o vaza de sticla inalta si subtire cat sa incapa tija de bambus), un goblen (pe panza dar cu puncte, nu vopsit) si cam atata. Si normal buchete de flori. Acuma de Mos Nicolae le-am luat prietenilor nostri o cana-termos de 1l, in care isi poat mentine ceaiul/cafeaua calda. Succes la cumparaturi, Katink
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac foarte mult chestiile decoartive ptr casa - cat mai colorate - sa se asorteze si cu ce este prin casutza - si cat mai multe vase, vasuletze, canitze & Co. pentru bucatarie !!!! Succes la cumparaturi, Andra cu burtica de 32 saptamani si Andrei (4,3 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac mult obiectele decorative pentru casa, ceva ceramica, sau ceva din lemn, poate fi ceva foarte micut, daca e dragut/finut lucrat/in culori frumoase, mi se pare un cadou foarte frumos. Alt cadou pe care l-am primit anul trecut de ziua mea si mi-a placut foarte mult, si am mai vazut si la altii facand cadou si mi-a placut - o gentuta eleganta de seara (nu o geanta de piele, ci o gentuta din aceea micuta, sic, poate sa fie cu margelute de exemplu. (poate am eu o obsesie cu lucrurile "micute si dragute" [:D]) Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...