Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

recomnadati-mi si mie o firma sau un particular


Recommended Posts

Va rog frumos, recomandati-mi si mie pe cineva care face mobila din pal..ne-am mutat si am lasat mobila cu totul, vreau sa fac dormitor si bucatarie in prima faza..ne-a recondat cineva o firma care zicea ca-i ieftina si lucreaza bine si mi-a scos un pret de-am dat pe spate : ptr. dormitor (pat de mijloc cu 2 soldati laterali + dulap deasupra) 600 eur + TVA iar bucataria 550 E + tva ..mi se pare enorm..si oricum n-am banii astia va rog ajutati-ma, cine cunoaste pe cineva.. Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi ne-am facut mobila si cind ne-am mutat la Garsoniera si cind ne-am mutat in apartament la un tip in Ploiesti! Cu transp cu tot ne-a costat mai putin decit ce gaseam atunci in Bucuresti. I-am trimis schema prin FAX ne-a facut un calcul si apoi ne-am dus sa alegem materialul si eventual combinatiile de culoare pe care le-am dorit. Preturile nu le mai stiu exact fiindca asta se intimpla acum 2 ani. Lucreaza bine, fara usi care sa nu se inchida perfect si cu imbinari solide. Amfacut pat, birou, o biblioteca si un sifonier de hol. Daca esti interesata trimite-mi un PM MadalinaM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...