Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Va faceti fericiti barbatii?


Recommended Posts

Am constatat ca sunt o gramada de subiecte "cu sens unic", gen "cat de frustrate suntem" ( de parca nu ar exista si barbati frustrati), "Ne fac fericite barbatii nostri" etc. Intr-n fel e normal data fiind repartitia pe sexe a comunitatii DC, dar va propun un subiect un pic "invers" (Stiti sa)Va faceti fericiti barbatii? Stiti CE ii face fericiti? Sunt aceste necesitati/dorinte/hachite/etc ale lor acceptabile pentru dumneavoastra? Va straduiti sa le faceti pe plac? Reusiti? Sau preferati sa le ignorati? Sau sa ii dezvatati de ele?! Iata, subiect amplu, sunt sigur multe de spus! In cazul in care nu vi se pare mult prea neinteresant, desigur....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Aoileooo, pai daca ii fac mancare buna, nu tip la el, il inteleg cand spune: "Sunt obosit!!!", am chef de [xinpat] de cate ori vrea el, nu spun ca avem de platit facturi sau de facut piata sau de dus gunoiul...probabil ca ar fi fericit!! Asa ca il intreb pe el, ce anume l-ar face fericit?? Iar el, zice: "te-am intalnit pe tine!!![;)]" Acum, la modul serios, cred ca fiecare dintre noi defineste fericirea intr-un mod diferit. Chiar asa, din punctul tau de vedere (al unui barbat) ce-i fericirea???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da. Si eu pe el, si el pe mine. Desi ar vrea mai mult [xinpat]. Ca orice barbat. [il] Secretul nostru este o relatie neconventionala, pe care ne-am construit-o fara sa respectam asa-numitele "reguli de aur" (ce "TREBUIE" sa faca o sotie buna si cum "TREBUIE" sa fie un barbat bun) si fara sa ne intereseze gura lumii ("vai, barbatul tau nu face aia? tztztz..." "vai, nevasta ta nu-ti face aia? tztztz..."). Ne ascultam unul pe altul. Can devii surd la dorintele partenerului, chiar si din motive obiective - oboseala, bb mic, stress etc - dupa o vreme, surzeste si el/ea la ale tale. Si asa ajungem doi "colocatari". Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina Ajutati-l pe Andrei sa traiasca! [URL]http://83.103.236.3/Andrei/index.htm[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, nu stiu la ce fericire te gandesti tu??? Ca-s putine momentele de fericire sublima in viata asa. Da', dk ne referim la viata de zi cu zi si inca ne mai descoperim si dupa atatia ani, inseamna ca ne exploram reciproc si ca ne pasa unul de celalalt! Ah, am uitat al meu e cel mai fericit cand doarme cred, ca nu mai mai aude vaitandu-ma ca ma doare spatele[:D] L-am terminat saracu' cu discopatia asta a mea , a ajuns sa ma intrebe in fiecare dimineata in loc de "mneata", "te mai doare spatele pisoi???" Mama ei de discopatie! Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...