Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Revelion cu burtica! Cu ce ne imbracam?!


Mickyyy

Recommended Posts

Mersic de raspunsuri. Lauraa, eu in general am haine pe care le port mai mult de un sezon, inca nu-mi pot permite luxul de-a imi schimba in totalitate garderoba in fiecare an, si sincer, chiar daca mi-as permite, tot nu cred ca as face-o pentru ca nu's genul care sa dea atat de multi bani doar pe haine. Probabil ca o sa optez pentru o pereche de pantaloni si o bluza mai largutza, desi mi-ar place de zece ori mai mult o salopeta comoda...problema e ca din cei care vor veni la revelion eu nu cunosc decat o parte....si nu stiu inca la ce sa ma astept... Daca era un revelion doar intre prieteni, probabil nici nu ma sinchiseam sa-mi pun o asemenea intrebare..... Mickyyy [gravi] 25 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mikky eu am cumparat o rochita de ocazie (mergem la un restaurant si trebuia sa iau ceva mai cochet, daca mergeam la cabana poate nu ma oboseam...) pe care cred ca o sa o pot purta si dupa ce nasc pentru ca acum n-am burtica prea mare inca. Oricum, rochia e mulata si e pana la genunchi, sotului meu ii e tare drag de burtica mea, si el m-a pus sa iau ceva de genul asta, ca eu nu prea indrazneam...Nu cred ca avem de ce sa ne ferim sa ne aratam burtica. Dar probabil ca la cabana, o pereche de pantalonasi si o bluzica draguta sunt ok... Irina si bebe(ii?) din burtica saptamana 15 (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...