Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

banc =12.12.2003=


Recommended Posts

Intr-o dimineata, un locatar al unui imobil se trezeste si isi arunca privirea pe fereastra, cand ce sa vada? Vecinul lui juca tenis cu Pete Sampras, insa nu numai ca juca ci il si batea!!!! Dupa amiaza se intalneste cu vecinul sau si il intreaba cum a reusit performanta. Vecinul, foarte plictisit ii spune sa mearga la baltoaca amestecata cu mal de pe marginea drumului si sa ia pestisorul din noroi sa-l spele si sa-l arunce in mare,dupa care pestisorul ii va indeplini o dorinta, cu o singura precizare insa si anume: pestisorul este cam surd. Executa transferul pestisorului si este intrebat ce dorinta are, la care rapunde ca isi doreste "mult aur". Se intoarce omul nostru acasa fericit, cand ce sa vada? In fata blocului gaseste "un taur". Suparat se duce la vecinul sau si incepe sa-i reproseze. Vecinul insa cu calm ii raspunde: Pai, mai vecine tu crezi ca eu am vrut sa fiu "tare-n TENIS"? ... Gabriel - tatic de 2 ani! [cheers][copil] http://www.familia-mea.go.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...
Am gasit si eu unul cu pestisorul asta auriu :)))) Cica o baba reuseste sa faca rost de pestisorul auriu.. clasicul vers cu trei dorinte si-mi dai drumu'.. Prima: Sa ma faci cea mai bogata de pe Pamant. A doua: Sa fiu vesnic tanara si frumoasa. A treia: Vezi motanul ala de colo? Sa-l faci Fat-frumos si sa fie legat de mine pe vecie, sa nu ma paraseasca niciodata. Zis si facut. Ii da drumul. Noul Fat-frumos vine la ea si-i zice: -Ha, ha, ha, nu-i asa ca acum iti pare rau ca m-ai CASTRAT [:-)))] Iubirea niciodata nu se opreste, iubirea lupta pentru a creste, iubirea devoreaza orice, depaseste orice, iarta orice, iubirea e divina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...