Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt Ariadne, Elenalove27 si iris


Recommended Posts

  • Răspunsuri 162
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • Administrators
dragele noastre Ariadne, Elenalove27 si Iris, M-am intristat nespus sa citesc despre necazurile prin care treceti. Ma gandesc deseori la voi si - dupa multi ani - m-am trezit rugindu-ma in gand la Dumnezeu pentru voi. Sunt cu sufletul alaturi de voi si va doresc multa multa putere si tarie. asteptam vesti bune de la voi! cu dragoste, [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena,nu pot sa cred!!!Abia acum am gasit subiectul asta.Sunt ingrozita!Doamne,ce trista trebuie sa fii!!!Sunt si eu trista auzind asa si ma rog pentru micutul tau!Dumnezeu sa fie alaturi de voi in aceste zile si sa vii de Craciun acasa cu micutul. Ariadna,sanatate multa sotului tau!!! Iris,sanatate multa fetitzei!!! Mami si Emma gangurica http://community.webshots.com/user/claudik100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ari, sa va dea Domnul sanatate, sa aveti sarbatori fericite si un Craciun bogat in bucurii si fericire! Iris, o sa fie bine, ai sa vezi, tu esti o luptatoare si sunt sigura ca o sa mergeti pana la capat, si o sa ne dai vestea cea buna! Elena, mult noroc in primul rand pt maine, va tinem pumnii stransi si ne gandim la voi! Multa sanatate la toata lumea! Cristina, o mamica fericita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am mai intrat de multisor pe forum si iata ce gasesc. uf, imi pare extrem de rau de cele intamplate si sper ca Alvaro-Daniel sa fie puternic si sanatos, la fel ii doresc si printesicei mici iar sotul ariadnei sa se refaca repede. ne rugam pentru voi! ada si bb andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...