Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt Ariadne, Elenalove27 si iris


Recommended Posts

  • Răspunsuri 162
  • Creat
  • Ultimul răspuns
multumesc mult dragele mele, e atit de bine sa simti ca ai alaturi inimi calde si ginduri bune; acum o saptamina n-am avut puterea sa va scriu, dar am stiut ca as fi gasit aici mult ajutor; acum eu am trecut de ceea ce a fost cumplit, chiar daca nu ne va fi usor de acum inainte- avem insa sanse mari si sperante ; n-am vrut sa imi strig bucuria aici unde am gasit atitea vesti rele si nu mai pot spune decit ca as vrea sa le string in brate pe ari si pe elena si pe lucia, sa le pot da macar putina alinare, curaj si speranta; iris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ariadne, Iris si Elena, ne gindim la voi si ne rugam la Dumnezeu sa aibe grija de membrii familiilor voastre aflati in suferinta. Sa le dea Dumnezeu sanatate si putere sa treaca peste aceste incercari. toate cele bune Narcisa 32 saptamani & bb Patrick 1 an si 5 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Domnul Dumnezeu sa fie cu Ariadne, Elena si Iris, sa le de-a putere si rabdare in incercarile aparute !!! Doamne da sanatate acestor fiinte dragi, te rog Tata din Cer, Doamne Iisuse Hristoase sa treci pe la paturile sotului Ariadnei, bebelushului Elenei si fetitei lui Iris, sa ii ocrotesti si sa ii vindeci! Ajuta-i sa aiba sarbatorile senine alaturi de cei dragi ! "Daca dragoste nu e, nimic nu e" Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...