Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt Ariadne, Elenalove27 si iris


Recommended Posts

  • Răspunsuri 162
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Acum , in preajma Sfintelor Sarbatori , Dumnezeu va va asculta rugile si va face minunile de care aveti nevoie ! Suntem alaturi de familiile incercate in aceste zile si ne rugam pentru sanatatea celor dragi voua ( fetita lui Iris , baietzelul Elenei si sotzul lui Ariadne ) ! Doamne-ajuta !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu ce sa va spun, as vrea sa gasesc citeva cuvinte bune si frumoase, care sa va aline si sa va ajute... Dar chiar daca nu le gasesc, vreau sa stiti ca sint alaturi de voi si ma rog ca toate sa treaca cu bine pentru fiecare dintre voi. Sanatate multa! Cornelia, mamica Agatei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit mesajul despre bebelusul Elenei, am bufnit in plans. Nu am avut niciodata reactia asta referitoare la vesti proaste, m-am intristat mereu, dar nu chiar asa. Dar acum, mamica fiind, mi-am amintit disperarea mea si cosmarurile avute inainte de a naste. Frica pentru ingerasul meu, si acum, am simtit durerea Elenei, si sentimentul de a sti ca nu poti face nimic, ca nu depinde de tine. Totul va fi bine, nu are cum sa fie altfel. Succes micutului, si sper ca Elena sa aiba taria necesara pentru a face fata situatiei. Este valabil si pentru restul celor care au probleme. Ariadne, multa sanatate sotului tau, si sa-si petreaca multe zile alaturi de voi. Iris, ma bucur ca ai trecut cu bine peste partea cea mai grea. Lupta in continuare. Fiti puternice fetelor, se vor rezolva toate. Ancuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...