Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

Soacra mea mi-a propus sa vin pana in Italia unde il aduce pe sotul meu cu bagajele si de acolo sa ne intoarcem amandoi cu mai multe bagaje. Acum trebuie sa gasesc urgent o agentie de turism care are cursa cu autocarul Bucuresti-Milano si care sa plece maine sau poimaine. DoubleT nu mai are curse in Italia. SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu mai plec sa il iau. Ne complicam prea mult. Azi iar s-a certat cu ma-sa si a lesinat. A vrut azi soacra-mea sa trimita niste bagaje pe autocar dar era foarte aglomerat pt ca se apropie sarbatorile si nu a reusit. Acum sa vedem ce rezolva Gabi maine cu viza de iesire din Elvetia si apoi am inteles ca a gasit bilet de avion un prieten de-al soacrei la Air France. Doamne simt ca nu mai ia sfarsit acest cosmar. Mi-a spus ca tot ce vrea este sa vina acasa. O fi vreo problema sa obtina viza de intoarcere? Doamne-Ajuta ca saptamana asta sa ajunga acasa. SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am convins ca ma-sa nu e sanatoasa la cap. Aseara ii spunea ca ii da banii lui dar ca ii calculeaza toate cheltuielile facute cu el in Elvetia si ii da ce mai ramane. Pai asta e mama? Sa ii calculeze copilului ei si mancarea pe care a mancat-o? Ea cand vine in Romania vine cu 100 CHF iar sotul meu ii face toate poftele si o trateaza ca pe o printesa. Ma rog la Bunul Dumnezeu sa ia repede viza de iesire din Elvetia si sa vina cat mai repede acasa. Cu fiecare zi petrecuta acolo se simte din ce in ce mai rau. SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
Luminitza, nu eixista viza de iesire din elvetia. cel putin eu n-am auzit niciodata de asa ceva. la iesirea din tzara iti pune o stampila si gata. Lorelei & Family
Permisul lui i-a expirat pe 31 octombrie si nu i l-au prelungit pana acum. Ii trebuie o viza ca sa poata arata pe ce baza a stat de la 31 oct pana acum acolo. Rugati-va impreuna cu noi sa i-o dea cat mai repede ca sa ajunga acasa. Va pup! SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luminita iti doresc sa ia sfarsit cosmarul asta cat mai repede si sa il ai pe sotul tau in bratele tale. M-a impresionat profund acest subiect si vreau sa va spun tuturor care ati ajutat-o pe Luminita ca sunt mandra ca fac parte din aceeasi comunitate ca si voi.Pentru prima oara simt nevoia sa le multumesc adminilor pentru ideea acestui forum si daruirea lor. va pup pe toti si va doresc multe zile senine si numai zambete. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astept azi raspuns de la Gabi in legatura cu viza. Am vorbit mult azi noapte. Totul a fost minunat pana am ajuns la banii de apartament. Avem impreuna 20 000$ bani care nu cred ca ne ajung pt un apartament intr-o zona decenta in Bucuresti. Vrem sa facem un credit imobiliar dar din nefericire eu nu am un serviciu in Bucuresti si trebuie sa-mi gasesc urgent dupa Sarbatori. Daca auziti pe cineva de un job, va rog sa-mi spuneti si mie. SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...