Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FOARTE URGENT!!!


Recommended Posts

Luminita iti doresc numai bine, sa se intoarca sotul cat mai curand acasa, si sa fiti fericiti! Aveti nevoie de liniste, ati trecut prin prea multe in ultima vreme. Fetelor sunteti minunate, sa vezi asa o solidaritate si un ajutor, mai rar. Toate florile din lume!!! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai o solutie de obtinut banii: Ce-ar fi sa vindeti povestea asta pentru un scenariu de film ameerican. Asa ceva chiar numai in filmele americane mai intalnesti... Oricum va doresc sa fiti fericiti in continuare, sa va "reintregiti familia" cat mai curand posibil si inainte de Craciun ! Cat mai putine sicane din partea socarei de acum inainte. Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doar acum am reusit sa citesc tot ce s-a intamplat cu sotul tau lulu.. imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asa ceva..multa sanatate si putere sufleteasca pentru amandoi,,, SI NU CRED CA AM VAZUT IN TOATA VIATA MEA UN EXEMPLU MAI BUN DE DARUIRE SI SOLIDARITATE..FELICITARI TUTUROR CARE ATI FOST ALATURI DE LULU,SUNTETI NISTE OAMENI EXTRAORDINARI[si-eu]..SI PRIETENI ADEVARATI.. MULTA SANATATE... CU DRAG.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit aseara cu Gabi. Era bine si a inceput sa isi revina. Incepe sa fie barbatul ambitios pe care l-am cunoscut eu. L-am intrebat daca stie cine a chemat Salvarea. Mi-a spus ca mama lui i-a spus ca dansa. Cand i-am trimis mesajele de la voi nu-i venea sa creada. M-a rugat sa va multumesc in numele lui iar cand o sa ajunga in Romania o sa o faca personal. Imi pare rau ca este trist acum ca nu prea ne ajung banii de casa si spune ca nu vrea sa ii dea satisfactie mamei lui care spune ca a facut o mare greseala ca a plecat de acolo. Sper sa reusesc sa ma angajez si eu undeva si sa obtinem un credit cu care sa ne luam un apartament al nostru si sa fim fericiti. SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, Luminita, curaj, ca daca aveti $20000 nu e chiar de ici de colo! E foarte bine pentru inceput, daca nu va ajung o sa faceti un credit in completare si o sa va fie foarte bine! Eu nu stiu care sint preturile in Bucuresti, dar, oricum, mi se pare o suma considerabila! Bine ca sotul tau este bine, iti doresc sa ajunga cit mai repede linga tine si ai sa vezi ca impreuna mutati muntii!!! Pupici, Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor soacra mea ma scoate din sarite. In seara asta pt prima data mi-am iesit din pepeni si am tipat la ea. Haideti sa va spun ce idee minunata a avut: sa vina in Romania impreuna cu sotul meu si dupa Sarbatori sa il ia inapoi acolo. A fost picatura care a umplut paharul. M-am certat si cu ea, am tipat si la Gabi pt ca m-am saturat sa ne controleze ea viata si el sa taca si sa nu spuna nimic. Daca Gabi este apatic si nu ii mai pasa ce se intampla cu el, eu nu mai suport sa vad cum isi bate joc de viata noastra scumpa noastra soacra. Pana la urma a ramas ca vin impreuna la sfarsitul saptamanii pt ca nu au gasit bilete la avion, nici la tren si deabia au gasit la autocar iar pe mamica acum a apucat-o grija de baiatul ei si nu vrea sa il lase singur pe drum. A vazut ca pierde teren si acum face pe mama buna ca sa il convinga pe Gabi sa se intoarca acolo. Cred ca o sa iasa un mare circ. Parintii mei sunt foarte suparati pe ea pt ca din cauza fitzelor ei noi stam despartiti. Ea nu a avut familie decat putina vreme deci pt ea nu e nimic aiurea ca noi stam despartiti. M-am saturat sa fac ce vrea ea. Am pierdut 2 oferte bune de job-uri in aceste luni de cand astept sa plec pt ca asteptam amarata aia de viza. Vreau sa am si eu o viata linistita. Simt ca nu mai pot. Am intrebat-o: "cand il veti vedea pe Gabi cu mainile pe piept o sa incetati cu ideea asta tampita ca el TREBUIE sa locuiasca in Elvetia?" A tacut malc. Nu se astepta la o reactie atat de puternica din partea mea. Eu sunt Taur ca zodie si sunt calma, diplomata, toleranta si mereu cu zambetul pe buze, dar azi chiar mi-am iesit din fire. Am vazut rosu in fata ochilor. NU O MAI SUPORT!!! Hai ca m-am mai descarcat! Va pupicesc! SARBATORI FERICITE!!! Luminita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...